מיקי פוליצר – מה זה שוק ההון

שוק ההון הוא שוק פיננסי שבו קונים ומוכרים ניירות ערך של חוב או הון לטווח ארוך.

שוק ההון הוא מקום בו משקיעים יכולים לקנות ולמכור מניות של חברות, אג"ח, מניות ומכשירים פיננסיים אחרים. שוקי ההון הם המקור העיקרי למימון ארוך טווח לחברות להגדלת עסקיהן.

על פי דעתו של מיקי פוליצר שוק ההון הוא חלק חשוב מהכלכלה מכיוון שהוא מספק דרך לעסקים לגייס כסף על ידי הנפקת ניירות ערך שניתן לקנות ולמכור בבורסה.

איך משקיעים בשוק ההון?

מיכאל פוליצר מסביר כי השקעה בשוק ההון היא עסק מורכב ומסוכן למי שלא יודע איך משחקים בו. ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על ביצועי ההשקעה שלך.

השקעה בשוק ההון יכולה להיות מיזם רווחי אם תדע לנהל את הסיכון שלך ולקבל החלטות נבונות.

להלן מספר טיפים כיצד להשקיע בשוק ההון:

  • הבן את סבילות הסיכון שלך
  • דע במה אתה משקיע
  • השקיעו רק מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד

שוק ההון הוא שוק שבו משקיעים קונים ומוכרים ניירות ערך. ניירות ערך אלה יכולים להיות מניות, אג"ח או סוגים אחרים של השקעות. מיקי פוליצר מציין בפנינו עובדה כי שוק ההון הוא השוק הפיננסי הגדול בעולם וההערכה היא ששוויו כולל של 87 טריליון דולר.

כדי להשקיע בשוק ההון צריך שיהיה לך כסף להשקעה. אתה יכול להשתמש בכסף שלך או ללוות מבנק או מוסד פיננסי אחר. אם אתה משקיע בעצמך, תצטרך לדעת כמה סיכון אתה מוכן לקחת על עצמך ואיזה סוג אסטרטגיית השקעה אתה רוצה לפעול.

אם אתם רוצים להשקיע בשוק ההון אבל לא יודעים איך להתנהל בתחום הכל כך מורכב אבל כל כך מושך, היוועצו עם חברות שעוסקות בתחום ובעלי ניסיון במסחר בשוק ההון כמו לדוגמה: מיכאל פוליצר.

אחד הטיפים החושבים ביותר שנוכל לתת לכם בנושא השקעה בשוק ההון, היא לוודא שאתם יודעים מה אתם עושים ומה הסיכונים הכרוכים בהשקעה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שינה משותפת – מה זה והאם זה עוזר לתינוק
בישראל, המונח שינה משותפת מוכר בעיקר בקיבוצים, שם היה נהוג שהילדים ישנים ביחד, בזמן שההורים ישנים...
קרא עוד »
מאי 19, 2020
אימפקט חברתי
אחד המודלים החדשניים להשקעה היא אימפקט חברתי, השקעה הנעשית במיזמים שנועדה לייצר השפעה חברתית תוך כדי...
קרא עוד »
מאי 31, 2021
קייטרינג לשבת חתן
חתונה היא אירוע גדול ויכולה להיות די מעייפת. באירוע אנשים מבלים זמן רב יחד, חולקים את אהבתם ואחר כך הם...
קרא עוד »
יול 14, 2022