מיינדפולנס למתחילים

מודעות. זו מילה די פשוטה. היא זו שמצביעה על כך שהנפש שלכם תישאר קשובה באופן מלא למה שקורה, למה שאתם עושים, למרחב שאתם נמצאים בו. יש כלים להעצים רגעים כאלה ואחד מהם הוא זה שנדבר עליו היום; מיינדפולנס.

מיינדפולנס למתחילים

קורס מיינדפולנס מלמד אותנו את היכולת האנושית הבסיסית שלנו להיות נוכחים באופן מלא, מודעים למקום שבו אנו נמצאים ולמה שאנו עושים, והוא עוזר לנו לא להיות תגובתיים מדי או המומים ממה ולמה שקורה סביבנו.

המוח שלנו מתעופף, אנחנו מאבדים קשר עם הגוף שלנו, ודי מהר אנחנו שוקעים במחשבות אובססיביות על משהו שזה עתה קרה או מוטרדים מהעתיד. וזה גורם לנו לחרדות. אז מה עושים כדי להתמודד עם ההרגשות הללו?

התמודדות עם בעיות בעזרת מיינדפולנס?

לא משנה כמה רחוק אנחנו נסחפים, התודעה נמצאת ותהיה שם תמיד כדי להחזיר אותנו למקום שבו אנחנו נמצאים ולמה שאנחנו עושים ומרגישים. אם אתם רוצים לדעת מה זה מיינדפולנס, עדיף לכם לנסות את זה למשך זמן מה ואז תבינו את היתרונות המבורכים של המיינדפולנס.

הגדרה

מיינדפולנס היא היכולת האנושית הבסיסית להיות נוכחים באופן מלא, להיות מודעים למקום שבו אנו נמצאים בו ולמה שאנו עושים. מיינדפולנס היא תכונה שכל בן אדם כבר מחזיק בה, זה לא משהו שצריך להעלות על הדעת, צריך רק ללמוד איך לגשת אליו.

היתרונות של תרגול מיינדפולנס

כשאנו מודעים למה שקורה סביבנו, אנו מפחיתים מתח, משפרים ביצועים, משיגים תובנה ומודעות באמצעות התבוננות במוחנו שלנו, ומגבירים את תשומת הלב שלנו לרווחתם של אחרים.

מדיטציית מיינדפולנס למתחילים , נותנת לנו זמן בחיים שבו אנו יכולים להשעות את השיפוט ולשחרר את הסקרנות הטבעית שלנו לגבי פעולת הנפש.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים