טיפול NLP לילדים – איך זה יכול לעזור להם?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר כיום, הוא טיפול NLP. מדובר על טיפול ניתוב לשוני פיזיולוגי, הרעיון שעומד מאחוריה הוא יכולת לפתח טכניקות ומיומנויות מסוגים שונים, שמטרתן לאפשר שינוי בתפיסות, הרגלים, דפוסים, מחשבות. כלומר דרך התקשורת והמלל שלנו אנחנו לומדים כיצד להתמודד עם סיטואציות שונות ובסופו של דבר לומדים לבטא את עצמנו טוב יותר, אך חשוב מכך, אנחנו גם לומדים איך להתייחס למצבים שונים בחיים, באופן הרבה יותר נכון. 

עם השנים שיטה זו, אשר הפכה להיות מאוד פופולארית ומקובלת בקרב אנשים מבוגרים, זכתה לעדנה גם בקרב הורים לילדים אשר שולחים אותם אל מטפלי NLP    שיודעים כיצד לעבוד עם ילדים בגילאים שונים, אשר מתמודדים עם מצבים שונים בחייהם. צריך לומר, בעבר זה לא היה מוכר, בין היתר בגלל החשש שיש לטיפול השפעה מאוד רחבה והילד לא בהכרח ידע כיצד להשתמש בה. 

היום אנחנו יודעים כי טיפול רגשי לילדים בראשון לציון יכול להביא לתוצאות חיוביות בקרב ילדים שמתמודדים עם דפוסים לא נכונים ובעיות תקשורתיות וחברתיות שונות. 

איך בוחרים מתי ולמי לפנות?

חשוב להבהיר, לא בכל מצב נכון לפנות אל מטפל NLP, אלא רק אחרי שהילד עובר אבחון וברור לכל שזה יכול לשרת אותו, זה יכול לאמן אותו להתנהל אחרת, לחשוב אחרת, להסתכל על דברים בצורה שונה. 

חשוב לפנות אל מטפל NLP אשר מתמחה לא רק בשיטת טיפול זו אלא בפרט בעבודה עם ילדים. טיפול NLP לילדים צריך להתבצע על ידי מישהו שיודע כיצד לדבר איתם, כיצד להתחבר אליהם, וכיצד לעזור להם להתמודד עם סיטואציות שונות. הוא צריך לדעת איך לדבר בשפה שלהם ולהציג בפניהם את עקרונות השיטה באופן שיתאים לגיל וכן למצב המנטאלי שלהם בשביל שיוכלו להפיק ממנו תועלת.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זהב לבן או צהוב, מה ההבדל?
אנשים רבים כלל לא יודעים שקיים חומר הנקרא זהב לבן. צבע הזהב הלבן נראה בדיוק כמו צבע הכסף ולכן ישנם לא...
קרא עוד »
אוק 27, 2019
בית בובות עץ – תופתעו לגלות שלא רק לילדות
אם חשבתם שבית בובות הוא צעצוע הרלוונטי לבנות בלבד, חשוב מאוד שתבינו כי אנו חיים בעולם מתקדם שבו...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
עו"ד לנזקי גוף – למה חשוב לקבל סיוע משפטי?
לא עלינו. תאונות פציעות ומכות אשר גורמת לנזק בגוף אנחנו לא מאחלים לאף אחד, אך אין מה לעשות והדבר...
קרא עוד »
ינו 13, 2021