למה כדאי להיעזר בעורך דין ביטוח סיעודי? 3 סיבות

עורך דין ביטוח סיעודי

מי מאיתנו אשר לא מצא את עצמו נלחם מול חברות הביטוח כדי לקבל את מה שילם עבורו במשך שנים? מי מאיתנו לא חיכה  – חודשים על גבי חודשים – כדי לקבל תשובה או תשלומים מהמוסד לביטוח לאומי? ואת מי לא התישה הבירוקרטיה האיומה של קופות החולים? אזרחים בישראל שמבוטחים בביטוח לאומי, בביטוח סיעודי של קופות החולים, כמו גם שרכשו פוליסות מחברות פרטיות-  מוצאים עצמם אובדי עצות ומתוסכלים מול הגופים הגדולים, שפשוט מסרבים להעניק דרך קלה לקבלת זכויות ומיצוי של תנאים שהובטחו למבוטחים.

במקרים בהם אתם מצליחים לממש את הזכויות שלכם, וגם במקרים בהם אתם רוצים להתחיל תהליך תביעה מול הגוף הביטוחי לקבלת דמי סיעוד או תביעה לגמלת סיעוד ביטוח לאומי – חשוב להתייעץ עם עורכי דין שעוסקים בתביעות ביטוח. אבל מדוע חשוב להיעזר עורך דין ביטוח לאומי? הנה 3 סיבות טובות:

זירוז התביעה

אחד הדרכים בהן יכול עורך דין ביטוח לאומי לסייע לכם, הוא כמובן זירוז תהליכים מול המוסדות השונים. כידוע מרבית המוסדות מעבירים את התובע מסכת ייסורים של ממש עם בירוקרטיה עצומה ו"טופסולוגיה" בלתי נגמרת. עורך הדין יכול לסייע לקשישים ולבני המשפחה להתמודד עם ההליכים ולזרז אותם דרך הצינורות המקובלים.

 ייעוץ בוועדה רפואית

המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח שולחות בודקים מטעמם ורופאים כדי לבחון את היכולות הקוגניטיביות והמוחיות של מי שזקוק לגמלת סיעוד. לעיתים, יהיה צורך בחוות דעת מקצועיות אחרות ונוספות שישיג עבורכם עורך הדין. מלבד המלצות על רופאים טובים שיספקו לכם חוות דעת, ייצג אתכם עורך הדין מול הוועדה של הביטוח הלאומי.

לווי בתביעה מול בית המשפט

במידה והדברים לא מסתדרים ואינכם מצליחים למצות את הזכויות שלכם, יוכל עורך הדין לייעץ לכם לגבי ההמשכיות של התביעה מול  חברות הביטוח/ קופות החולים והביטוח הלאומי. ליווי בכול התהליך מתחילתו ועד סופו  – יספק לכם מיצוי זכויות וכמובן חיים טובים יותר עבור מי שזקוק לגמלה סיעודית.

עוד על עו"ד ביטוח סיעודי תוכלו לקרוא בלחיצה על קישור זה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים