חיתולים למבוגרים ומה אתם צריכים לדעת

בניגוד לדעה הרווחת חיתולים למבוגרים הם לא רק עבור אנשים שלא מתפקדים יותר הנמצאים כל היום על כיסא גלגלים. אלו יכולים להיות אנשים שחווים שיגרה מלאה ושלאורך השנים סובלים מבריחת שתן או מאיבוד שליטה מלאה על הסוגרים. חשוב לזכור כי מדובר על ספקטרום רחב וכי היום הטכנולוגיה מאפשרת לכל אחד ליהנות מחיתולים מונעי ריח, אלסטים וכאלו שבנויים כך שהעונד אותם ירגיש הכי נוח שאפשר. המטרה היא כמובן להפוך את השיגרה ואת איכות חייו של המטופל טובה עד כמה שניתן בהתאם לנסיבות הללו שהן באמת יכולות להיות לא פעם מאתגרות.

איך להתאים חיתולים למבוגרים

קודם כל יש להתייחס אליהם כסוג של תחתונים. כלומר, כמו שהייתם רוכשים תחתונים במידה המתאימה לכם, כך נכון לבחור חיתולים למבוגרים בהתאם. חשוב לשים לב לבחור חיתולים למבוגרים שמצד אחד לא יחליקו ומהצד השני לא יהיו מהודקים באופן לא נוח. לעיתים לוקח קצת זמן למצוא את המידה המדויקת וחשוב להיאזר בסבלנות לאורך תהליך הבחירה

חשוב לשים לב לרכוש מוצר איכותי

חיתולים למבוגרים צריכים להיות איכותיים מכמה סיבות עיקריות:

  1. משום שהמטרה היא לספוג נוזלים ולסנן ריחות לא נעימים: כאשר המוצר לא איכותי הדבר לא מתקיים מה שכמובן פוגע באופן דרמטי באיכות החיים של המטופל.
  2. משום שמוצר איכותי שומר על העור של האדם הלובש את החיתולים: העור שלנו הוא רגיש ועל פניו לא כזה שנועד להיות מכוסה תחת שכבות אטומות. לא בכדי רבים סובלים מאקנה בגב או בישבן כתוצאה מכך שכולנו, כמובן, מכסים את האיברים הללו כל הזמן. כאשר מניחים על אותו עור חומר עבה יותר כמו חיתול, חשוב שזה יהיה עשוי חומרים איכותיים שישמרו על העור, במיוחד כאשר מדובר על מבוגרים אשר רוב הזמן נמצאים במיטות סיעודיות.
בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנת אפייה זוגית – גיבוש זוגי ורומנטי
אפייה היא אחת מיצירות האוכל הפופולריות ביותר. זהו תהליך שמתחיל מחומרי הגלם ומסתיים במוצר מוגמר, כאשר...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
שיפוץ מטבח מאוזן לפי הפאנג שוואי
אם כבר משפצים את המטבח אז עד הסוף שיפוץ מטבח לפי הפאנג שוואי הוא הדבר החדש ואם אתם שואלים איך מכניסים...
קרא עוד »
נוב 07, 2018
חלוקת רכוש בגירושין עם ילדים – כל מה שצריך לדעת
תהליך גירושין הינו תהליך קשה ולא נעים עבור כל זוג, אך הקושי הופך לכפול ומשולש כאשר יש גם ילדים בתמונה....
קרא עוד »
פבר 15, 2022