מעקה למיטה

מעקה למיטה

איך אתם הלכים לישון בלילה? האם אתם חוששים כי לפתע פתאום תמצאו את עצמכם על הרצפה לאחר שאתם נעים באופן בלתי מודע במהלך השינה הרבה מאוד פעמים? אנשים זזים מצד לצד בצורה די טבעית, אבל כאשר מדובר במצבים שבהם ישנו חשש לנפילה, עבור אותם אנשים וילדים זה הכרחי לחבר אל המיטה מעקה מתאים.

הולכים לישון בבטחה

אצל אנשים מבוגרים שנמצאים במצב סיעודי ואנשים שנמצאים במצב חצי סיעודי, ממש כמו אצל ילדים קטנים, ישנה הסכנה כי בשעה שבה הם נמצאים במצב של שינה עמוקה הם יתגלגלו אל מעבר למיטה ויפלו מטה. אצל ילדים קטנים החבלה היא לרוב מזערית אבל אצל אנשים מבוגרים שנמצאים על מיטה  הנפילה בשעת השינה יכולה לגרום לשבר ולחבלה מאוד חמורה. לשם כך מציבים במיטות של אותם אנשים וילדים מעקה בטיחות ששומר עליהם מפני נפילה בשעת הלילה, ואף מסייע לרבים לקום אל מצב של ישיבה ולקום מן המיטה עצמה בסיוע של אותו מעקה למיטה ניצב שיכול לשאת את משקלם בצורה יעילה.

מעקה מסוגים שונים

ממש כפי שלילדים ישנם דגמים שונים של מעקות בטיחות, גם עבור מבוגרים יש כל מיני מעקות שמגיעים לכל האורך של המיטה, שמתקפלים בצורה נוחה לצד, שניתנים למשיכה מעלה, ואילו גם דגם שמגיע במידה קומפקטית ואותו ניתן לשאת במידה ועומדים לצאת אל עבר לינה במקום שהוא אינו הבית. זוהי תוספת מאוד חשובה, ולרוב המעקות יהיו כאלה אשר עשויים ממתכת חזקה שאיתה אין כל מקום לחשש של שבירה עם חיבור יציב אל המיטה שעליה ישנים ו/או שוכבים. העלות משתנה מדגם אחד למשנהו, וזה חשוב מאוד לבחור את הדגם שיתאים אל המצב הפיזי בתור הסמן העיקרי לבחירת המעקה שאותו רוכשים באתר פארמה שופס.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועי הרכבה ובנייה – מעודדים את ההתפתחות של הילדים
בגילאים המוקדמים שבהם הילדים נמצאים בשיא ההתפתחות שלהם, לימוד דרך משחק זוהי הדרך הכי אפקטיבית עבורם...
קרא עוד »
פבר 25, 2022
סים דאטה – גישה לאינטרנט ככל שתצטרכו
קנייה של סים דאטה יכולה להיות אפשרית היום באופן אינטרנטי. ישנן חנויות אינטרנטיות שמוכרות סים ויהיה...
קרא עוד »
אפר 06, 2022
כלי גינון חשמליים
כלי גינון חשמליים הופכים פופולריים יותר ככל שעובר הזמן. הם גם הולכים ומשתכללים, מה שאומר שהמשתמשים...
קרא עוד »
אוג 01, 2022