פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה בעזרת מיכשור מתקדם

פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה

לא אחת אנו חווים תופעה של סתימות ביוב בבית. ביום בהיר אחד אנו מבחינים בריח רע העולה מפתח הביוב ואולי גם מגלים שהמים הדלוחים בכיור המטבח עולים על גדותיהם. במצב שכזה אי אפר לעבור על סדר היום, ולכן חשוב לקרוא לאנשי מקצוע המתמחים בפתיחת סתימות ביוב.

סתימות ביוב – ממה הן נגרמות?

סתימות ביוב נגרמות בדרך כלל כתוצאה משני גורמים עיקריים: שחיקת צינורות הביוב וסתימת הצינורות על ידי חומרים בלתי מתכלים. ודוגמאות לחומרים אלה אינן חסרות. אחרי הכול, בכל יום עוברת בצינורות הביוב פסולת כמו חיתולים משומשים, ניירות, פסולת תעשייתית ומתכות (במפעלים), וזאת לצד חומרים אורגניים שאף הם שוחקים את הצנרת כמו שומנים, שאריות מזון או פסולת אורגנית.

מעבר לכך, לצינורות הביוב יש גם אויבים מבחוץ. כך למשל, אחד האויבים הגדולים שלה הוא שורשי העצים. העצים מחפשים מים ומזון באמצעות השורשים, וכתוצאה מכך מנקבים גם את צינורות הביוב.

סתימות ביוב אופייניות לבנייני דירות או למפעלים שבהם עוברים חומרים שונים מדי יום ביומו. אך במקרים לא מעטים ניתן גם להבחין בסתימות ביוב אשר מתרחשות בבתי מגורים פרטיים. שם הסיבה העיקרית לסתימות אלה היא שורשי העצים.

מה עושים כנגד הסתימות

בימינו קיימת טכנולוגיה משוכללת אשר מאפשרת להתגבר גם על הסתימות הקשות יותר. פתיחת סתימות בלחץ מים היא אחת השיטות הנפוצות יותר. אל הצנרת של הביוב מוחדר צינור מיוחד שדרכו מוזרמים מים בעוצמה רבה. המים האלה מתגברים על החומרים הסותמים את הצנרת. שיטה משוכללת זו מאפשרת לחסוך בזמן יקר, מבלי לפרק את הצנרת או לגרום עוגמת נפש לדיירים או לעובדים במפעל.

לזהות את הסתימה

לפני שמשתמשים במכשיר מיוחד לפתיחת סתימות ביוב, יש צורך לזהות את הסתימה. בשלב הראשון העובדים המקצועיים בוחנים את חומרת הסתימה. הם משתמשים במצלמה אופטית על מנת לצלם את צינורות הביוב ולבחון את מקור הסתימה. לאחר מכן, ייקבע הטיפול בצנרת. לעתים די בפתיחה ידנית על מנת לפתוח את הסתימה, ובמקרים חמורים יותר משתמשים בלחץ מים. פתיחת סתימות ביוב באמצעות לחץ מים עושה פלאים בסופו של דבר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים