פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה בעזרת מיכשור מתקדם

פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה

לא אחת אנו חווים תופעה של סתימות ביוב בבית. ביום בהיר אחד אנו מבחינים בריח רע העולה מפתח הביוב ואולי גם מגלים שהמים הדלוחים בכיור המטבח עולים על גדותיהם. במצב שכזה אי אפר לעבור על סדר היום, ולכן חשוב לקרוא לאנשי מקצוע המתמחים בפתיחת סתימות ביוב.

סתימות ביוב – ממה הן נגרמות?

סתימות ביוב נגרמות בדרך כלל כתוצאה משני גורמים עיקריים: שחיקת צינורות הביוב וסתימת הצינורות על ידי חומרים בלתי מתכלים. ודוגמאות לחומרים אלה אינן חסרות. אחרי הכול, בכל יום עוברת בצינורות הביוב פסולת כמו חיתולים משומשים, ניירות, פסולת תעשייתית ומתכות (במפעלים), וזאת לצד חומרים אורגניים שאף הם שוחקים את הצנרת כמו שומנים, שאריות מזון או פסולת אורגנית.

מעבר לכך, לצינורות הביוב יש גם אויבים מבחוץ. כך למשל, אחד האויבים הגדולים שלה הוא שורשי העצים. העצים מחפשים מים ומזון באמצעות השורשים, וכתוצאה מכך מנקבים גם את צינורות הביוב.

סתימות ביוב אופייניות לבנייני דירות או למפעלים שבהם עוברים חומרים שונים מדי יום ביומו. אך במקרים לא מעטים ניתן גם להבחין בסתימות ביוב אשר מתרחשות בבתי מגורים פרטיים. שם הסיבה העיקרית לסתימות אלה היא שורשי העצים.

מה עושים כנגד הסתימות

בימינו קיימת טכנולוגיה משוכללת אשר מאפשרת להתגבר גם על הסתימות הקשות יותר. פתיחת סתימות בלחץ מים היא אחת השיטות הנפוצות יותר. אל הצנרת של הביוב מוחדר צינור מיוחד שדרכו מוזרמים מים בעוצמה רבה. המים האלה מתגברים על החומרים הסותמים את הצנרת. שיטה משוכללת זו מאפשרת לחסוך בזמן יקר, מבלי לפרק את הצנרת או לגרום עוגמת נפש לדיירים או לעובדים במפעל.

לזהות את הסתימה

לפני שמשתמשים במכשיר מיוחד לפתיחת סתימות ביוב, יש צורך לזהות את הסתימה. בשלב הראשון העובדים המקצועיים בוחנים את חומרת הסתימה. הם משתמשים במצלמה אופטית על מנת לצלם את צינורות הביוב ולבחון את מקור הסתימה. לאחר מכן, ייקבע הטיפול בצנרת. לעתים די בפתיחה ידנית על מנת לפתוח את הסתימה, ובמקרים חמורים יותר משתמשים בלחץ מים. פתיחת סתימות ביוב באמצעות לחץ מים עושה פלאים בסופו של דבר.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 טיפים לעיצוב הגינה שלכם
השקיעו בצמחים המפתח לכל גינה מוצלחת וההתחלה שאתם צריכים לחשוב עליה בהקשר של עיצוב הגינה שלכם היא...
קרא עוד »
נוב 04, 2018
ייעוץ זוגי ותרומתו לתקשורת בינכם
רבים שפונים לייעוץ זוגי במטרה לשפר את התקשורת הזוגית שלהם, מספרים כי טיפול כזה עזר גם לכוון את מערכת...
קרא עוד »
מרץ 25, 2021
האם גידול קאנה קורסו מתאים לכל אחד?
מתואר על ידי חובבי גזע כחביב, אינטליגנטי ומלכותי, כלב הקאנה קורסו הוא מגזע המסטיף וחולק רבות מהתכונות...
קרא עוד »
יונ 28, 2022