כך תשיגו את עוגת יום ההולדת המושלמת

birthday-1835443_640

חגיגת יום הולדת היא חגיגה שמחה במיוחד, ובמשך שנים רבות נהוג להגיש עוגת יום הולדת כשיא המסיבה. קיימות עוגות עם מגוון רב של טעמים, אך לכל משפחה יש את המתכון של העוגה, שהיא תמיד מכינה. ניתן להכין עוגה בטעמים שונים ומגוונים שוקולד, וניל, בננות, תות, ועוד, אבל מעבר לכך שישנה חשיבות  שהעוגה תצא טעימה, יש לכך חשיבות שהיא גם תראה טוב, ואפשר לומר מושלמת. אם  גם אתם רוצים לייצר עוגות, שלא רק נראות טעימות, אלא הם גם מושלמות, יש מספר טיפים שאתם צריכים להכיר, אז כך תעשו את עוגת יום ההולדת המושלמת. 

קורס אפייה מקיף עם לייזה תובל שפית מקצועית עם ניסיון של מעל 10 שנים.

השתמשו במתכון מדויק 

חשוב מאד להשתמש במתכון מדויק, זאת אומרת לא להחסיר או להוסיף מצרכים, כך מובטח לכם עוגה מושלמת. 

השתמשו בחומרי גלם מעולים 

חשוב מאד להשתמש בחומרי גלם איכותיים, במידה שזוהי עוגת שוקולד הקפידו להשתמש בחומרים איכותיים במיוחד כמו לדוגמא קקאו הולנדי, הנחשב לקקאו איכותי במיוחד או בשוקולד מריר מתוצרת טובה, ובעוגת וניל השתמשו באבקת וניל באיכות מעולה רצוי טבעית. 

שימוש ברינג ובשקף 

אם אתם רוצים ליצור עוגה עגולה מושלמת הפתרון הטוב ביותר הוא שימש ברינג, שהוא מתכת בצורת עיגול, השומר שהעוגה תצא עגולה, והשקף שומר על השוליים של העוגה. 

תבניות שונות 

כדי ליצור עוגה בעלת מראה מקצועי או ילדותי הקפידו על שימוש בתבניות איכותיות בצורות כמו לב, פרפר או דובי. 

הכינו את העוגה בשלבים

הקפידו על הכנת העוגה בשלבים, ובכל שלב קררו את העוגה, והקפידו להשתמש בקרם שעשוי גאנש מקצפת צמחית או חלבית שנדבק היטב לעוגה. 

הקפידו על מראה מקצועי 

הקפידו לא להשאיר את השוליים ריקים, אלא תכסו אותם עם גימור כלשהוא שיכסה את השוליים התחתונים, לשם כך תוכלו להשתמש באגוזים וסוכריות ליצירת טשטוש.

 

זילוף

  • במידה ואתם רוצים ליצור עוגת זילוף, הקפידו על יצירת קרם יציב. 
  • חשוב מאד שהקרם לזילוף העוגה יהיה יציב, על ידי שימוש בשמנת צמחית ופודינג וניל. 
  • הקפידו לזלף בצלחת בפעמים הראשונות. 
  • ליצירת זילוף אחיד, הקפידו לזלף קודם בצלחת. 

 

על סדנת אפיה לילדים עם לייזה תובל שמעת כבר? כל הפרטים בקישור הבא.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך להתגרש יפה

איך להתגרש יפה

סרטים, ספרים ויצירות אחרות לימדו אותנו שגירושין הם לא דבר יפה, להיפך. אנחנו זוכרים לא מעט יצירות שונות בהן הזוגות נאבקו אחד בשנייה, עד לכדי

קרא עוד »

מה זה אומר סוכה טלסקופית?

מוטות טלסקופיים הם מוטות שיש בהם אפשרות פנימית להגדיל אותם כלפי למעלה או להקטין את אורכם. לכל מוט טלסקופי יש רבדים פנימיים שאפשר לשלוף אותם,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים