הרב שמואל טל – ישיבת ״תורת החיים״

ישיבת תורת החיים של הרב שמואל טל שקיימת ביישוב יד בנימין נחשבת לכזו שמושכת אליה רבים והיא מוצלחת למדי. אפשר לראות בבירור כי הישיבה הזו גדלה באופן מאוד עקבי עם השנים והיא הפכה לסיפור הצלחה מאוד גדול וזאת כאשר היא הוקמה עוד לפני הגירוש של גוש קטיף, וכאשר הרב התגורר שם עם משפחתו.

רעיון מיוחד של הרב שמואל טל

דעו לכם כי הרב שמואל טל מחזיק ברעיון כי יש לשמר את אורח החיים הדתי ולהטמיע אותו בכל המובנים השונים שקשורים בחיינו ובכל המוסדות. כדי לעשות זה יש ליצור לדעתו מוסדות נפרדים ולוודא כי דרך התורה נשמרת בהם, כמו מדרשות וישיבות. כך אפשר לשלב את היופי שבתורה בכל ההיבטים של החיים ולהפוך אותה למשמעותית וחשובה יותר בחיים של כל אחד מאתנו בסופו של יום. דבר שיהיה בערך ערך עצום.

למד גם באוניברסיטה הפתוחה

הרב שמואל טל צבר השכלה גם באוניברסיטה הפתוחה ולא רק בישיבות תורניות. אפשר לראות כי הוא פעל בצורה מאוד עקבית לאורך חייו כדי לרכוש השכלה מגוונות וכך הוא למד היסטוריה, פסיכולוגיה, פילוסופיה ומדעי הטבע באוניברסיטה הפתוחה וזאת לצד לימודי הטבע. כך כל אחד מכם יכול לראות בבירור כי מדובר באדם מאוד מרשים אשר מעורר השראה ולא בכדי.

הישיבה שלו מושכלת אליה רבים והיא מצליחה להיות כזו אשר הופכת לסיפור הצלחה ומהווה דבר מאוד מרשים וזאת מכיוון שהיא יודעת להציע דברים בדרך מעט שונה ממה שהיה נהוג עד כה. לפיכך בוודאי כל אחד מכם ירצה לשמוע עוד על הישיבה הזו ולראות אם היא תוכל להתאים לו, לצד מוסדות חינוך אחרים של הרב. אין ספק בעניין הזה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים