הרב שמואל טל – ישיבת ״תורת החיים״

ישיבת תורת החיים של הרב שמואל טל שקיימת ביישוב יד בנימין נחשבת לכזו שמושכת אליה רבים והיא מוצלחת למדי. אפשר לראות בבירור כי הישיבה הזו גדלה באופן מאוד עקבי עם השנים והיא הפכה לסיפור הצלחה מאוד גדול וזאת כאשר היא הוקמה עוד לפני הגירוש של גוש קטיף, וכאשר הרב התגורר שם עם משפחתו.

רעיון מיוחד של הרב שמואל טל

דעו לכם כי הרב שמואל טל מחזיק ברעיון כי יש לשמר את אורח החיים הדתי ולהטמיע אותו בכל המובנים השונים שקשורים בחיינו ובכל המוסדות. כדי לעשות זה יש ליצור לדעתו מוסדות נפרדים ולוודא כי דרך התורה נשמרת בהם, כמו מדרשות וישיבות. כך אפשר לשלב את היופי שבתורה בכל ההיבטים של החיים ולהפוך אותה למשמעותית וחשובה יותר בחיים של כל אחד מאתנו בסופו של יום. דבר שיהיה בערך ערך עצום.

למד גם באוניברסיטה הפתוחה

הרב שמואל טל צבר השכלה גם באוניברסיטה הפתוחה ולא רק בישיבות תורניות. אפשר לראות כי הוא פעל בצורה מאוד עקבית לאורך חייו כדי לרכוש השכלה מגוונות וכך הוא למד היסטוריה, פסיכולוגיה, פילוסופיה ומדעי הטבע באוניברסיטה הפתוחה וזאת לצד לימודי הטבע. כך כל אחד מכם יכול לראות בבירור כי מדובר באדם מאוד מרשים אשר מעורר השראה ולא בכדי.

הישיבה שלו מושכלת אליה רבים והיא מצליחה להיות כזו אשר הופכת לסיפור הצלחה ומהווה דבר מאוד מרשים וזאת מכיוון שהיא יודעת להציע דברים בדרך מעט שונה ממה שהיה נהוג עד כה. לפיכך בוודאי כל אחד מכם ירצה לשמוע עוד על הישיבה הזו ולראות אם היא תוכל להתאים לו, לצד מוסדות חינוך אחרים של הרב. אין ספק בעניין הזה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפרט לגיטרה – מה ההבדל בין כולם
אחד מכלי הנגינה היותר מעניינים ומרגשים הוא הגיטרה. עד שבאמת כולנו נסכים על כך, וודאי נסכים שכשאנו...
קרא עוד »
נוב 27, 2019
הרצאה מצחיקה
הרצאה מצחיקה היא הרצאה שנועדה להיות הומוריסטית ולספק לקהל בידור והנאה. היא מספקת מידע בצורה מהנה...
קרא עוד »
ספט 20, 2022
איך מתקינים עמדת טעינה לרכב חשמלי?
הפופולריות הגוברת של מכוניות חשמליות והגידול במספר עמדות הטעינה מובילים לצורך במטענים לרכב חשמלי....
קרא עוד »
אוג 11, 2022