שמאי מקרקעין חנות

עבודתו של שמאי המקרקעין היא להעריך את שווי הנכס. בין היתר הוא מבצע בדיקות שונות ומקיפות אודות הבעלות על הנכס, חריגות בניה, מצב הנכס והתשתיות בו, תוכניות הנדסיות, היטלים ומיסים ועוד. בכל הנוגע לבדיקה והערכה של החנויות דו"ח השמאי יכול לסייע בכל הקשור לסחר בשטח החנות (או שטח של כמה חנויות), חישוב היטלי השבחה, ביצוע בדיקות רקע ועוד. 

החשיבות של שמאי מקרקעין:

שמאי מקרקעין חנות הוא שמאי המתמחה בהערכת נכסים מסחריים ויכול להעריך את החנות שלכם או זו שאתם מתעניינים בה בצורה המדויקת ככל האפשר. כמובן שהשמאי מבצע גם השוואה לנכסים אחרים באזור שנמכרו בעבר ובסכומים שהם נמכרו אולם הערכת שווי חנותנכס היא בדיקה מעמיקה הרבה מעבר לכך. בין היתר השמאי בודק את מצבה ההנדסי של החנות,  בדיקות משפטיות שונות ועוד. כך למשל אם יש הגבלה או אישור לגבי הרחבת החנות/השטח המסחרי וכו'. 

שמאי מקרקעין חנות לפירוק שותפויות:

יזמים רבים בתחום הנדל"ן ובכלל מקימים עסקים והשקעות בשותפות מלאה תחת חוזה, אולם כאשר הם רוצים לפרק את השותפות או לקנות את המניות של צד אחר מומלץ לעשות שימוש בשמאי מקרקעין להעריך את החנות או הנכס המסחרי בצורה מדויקת וכך ניתן יהיה לפתור את הנושא הכלכלי. גם אם מגיעים לבית משפט לעניין זה בית המשפט יבקש הערכת שמאי מקרקעין חנות מקצועי כדי לפתור את הסוגייה.

שמאי מקרקעין לבדיקת היטל השבחה:

כל אדם ובוודאי עורך דין יכול לסייע לכם בהערכת היטל ההשבחה שאתם צריכים לשלם אולם שמאי מקרקעין יוכל לסייע בחישובים נוספים (כמו הערכת שווי חניהולבדוק מניסיונו כיצד אפשר לצמצם את העלויות של היטל ההשבחה. הרי שחנויות ומרכזים מסחריים בדרך כלל מעלים את ערכם ולכן אם תחפצו במכירת החנות או הנכס המסחרי שלכם אתם צפויים לשלם היטל השבחה ולכן כדי להפחית למינימום האפשרי ביחס למצב שלכם כדאי יהיה להיעזר בשירותיו של השמאי.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 סיבות לבעיות בניאגרה סמויה
1. מנגון פעמון ניאגרה סמויה לא תקין תקלה במנגנון תגרום לכך שהניאגרה תפעל בצורה חלקית או לא בכלל -...
קרא עוד »
אוג 01, 2019
התחדשות עירונית – מה זה אומר?
זה לא סוד שכבר שנים שוק הנדל"ן בישראל לא מפסיק לעלות ואי אפשר לפספס את זה כשבכל מקום מדברים על המחירים...
קרא עוד »
נוב 08, 2022
מאיזה שבוע ניתן לעשות הפלה?
הפלה יזומה הינה פעולה רפואית שנועדה להפסיק הריון בגין סיבה מסוימת שמאפיינת את ההיריון. לרוב תתבצע...
קרא עוד »
יונ 04, 2021