ניתוח הקטנת אף – מהם הסיכונים?

ניתוחי אף אודן גרון

יש לא מעט סוגים שונים של ניתוחי אף. כלל ניתוחי האף השונים נחשבים לנפוצים במיוחד בכל רחבי העולם. הניתוח השכיח ביותר מבין כל ניתוחי האף השונים הוא ניתוח הקטנת אף. אנשים רבים בכל רחבי העולם לא מוכנים להתפשר על אף גדול במיוחד אשר ממוקם במרכז הפנים שלהם. ניתוחים מסוג זה נחשבים לשכיחין במיוחד בשל העובדה הפשוטה שלא ניתן להסתיר את האף בשום צורה.  במידה וגם אתם מעוניינים בניתוח להקטנת אף, חשוב שתכירו את הסיכונים הכרוכים בניתוח זה. 

 

חשוב להכיר את כל הסיכונים של ניתוחי האף טרם ההחלטה לעבור אותם

 

בשונה מהמקובל לחשוב, עצם העובדה שניתוחי אף נחשבים היום לשכיחים במיוחד, אינה מעידה על קלות הניתוח או על בטיחותו הרבה. אכן ישנם סיכויים גבוהים מאוד להצלחה אך כמו בכל ניתוח, אין מאה אחוז. הסיכונים בניתוחי הקטנת אף הם בעיקר פגיעה בדרכי הנשימה העוברים באף. בעיה זו נחשבת לשכיחה בניתוחים מסוג זה ולכן חשוב לקחת את הנושא בחשבון ובכובד ראש ולבחור רק מומחה לניתוח אף מקצועי ומנוסה בתחום. מעבר לכך חשוב להדגיש שישנה תקופת החלמה די ארוכה לניתוח זה אשר תאפשר לכם ליהנות מתוצאות הניתוח רק כשנה לאחר סיומו. 

 

מעבר לסיכונים, ישנה תקופת החלמה של עד כשנה שתאלצו לעבור עד לקבלת תוצאות מושלמות

 

אנשים רבים חוששים שהניתוח לא צלח בגלל שלאחר מספר חודשים מתום הניתוח הם עדיין מרגישים שהאף שלהם גדול או נפוח מידי. לכן חשוב להדגיש כי נפיחות האף לאחר הניתוח תצריך המתנה של חודשים ארוכים עד שנה. רק לאחר תקופה זו האף יגיע למצבו האידיאלי ללא נפיחות כלל. פגיעה במערכת הנשימה פעמים רבות תחייב אתכם לעבור ניתוח נוסף במטרה לפתוח את תעלות הנשימה ולהחזיר את המצב הנשימתי לקדמותו. ניתוח נוסף כמובן כולל תקופת החלמה מחודשת וארוכה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי חניונים
מגרש חניה הוא מקום שבו אנשים מחנים את המכוניות שלהם. בדרך כלל מדובר בשטח רב ללא מבנה, ובדרך כלל מדובר...
קרא עוד »
יול 26, 2022
מפיץ ריח חשמלי
מפזר ריח חשמלי הוא מכשיר אלקטרוני המפזר שמנים אתריים ליצירת ריח נעים באוויר. הם פופולריים בקרב אנשים...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
5 תוספי מזון שמומלץ לקחת בהריון
היריון היא תקופה כל כך יפה ומרגשת ואין ספק כי מדובר ברגע קסום שכמותו לא נזכה בשום מצב אחר בעולם. אך...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018