מה יש לבדוק על קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

כשאנחנו נדרשים להזמין בעל מקצוע לבצע אצלנו עבודה בבית או בעסק, אנחנו נוטים לבדוק, בדרך כלל, שורה של נקודות על מנת להכריע, את מי להזמין. מדובר בנקודות בסיסיות שקשורות לאמינות, אופי השירות, הניסיון והידע המקצועי שיש לבעל המקצוע ועד כמה אנחנו סומכים עליו.

בדרך כלל אנחנו נשתמש בחברים, בני משפחה, מכרים וגורמים נוספים שיעזרו לנו למצוא קבלני שיפוצים ביהוד, הם יספקו לנו את המידע שאנחנו מחפשים, הם יעזרו לנו לענות על השאלות שיש לנו. מעבר לכך, אנחנו גם נשתמש באתרי אינטרנט שונים, כולל רשתות חברתיות, בשביל לקבל את המידע שאנחנו צריכים עבור כל בעל מקצוע.

כאשר אנחנו נדרשים להזמין קבלן שיפוצים לביצוע עבודת שיפוץ גדולה או קטנה, בבית או העסק, הדברים שאנחנו צריכים לבדוק, הנקודות שאמורות להיבדק על ידינו הן לא פחות משמעותיות ובמובנים רבים אפילו יותר. לא בגלל שאנשי מקצוע אחרים פחות חשובים, אלא בגלל שהזמנת שירות מקבלן שיפוצים זה עניין הרבה יותר מהותי, הרבה יותר רחב וגדול. אנחנו לא יכולים להזמין כל אחד, אנחנו חייבים להזמין גורם שאנחנו יכולים לסמוך, גורם שיכול לספק לנו את השירות הטוב ביותר בכל היבט.

אם מצאנו קבלן לשיפוץ בית בקרית אונו, מה יש לנו לבדוק עליו? דבר ראשון, אנחנו צריכים לוודא שיש לו רישיון לעסוק בתחום. זה אומר, שעלינו לוודא שהוא יכול לעבוד בתור קבלן שיפוצים באופן מורשה.אם הוא לא יכול לעסוק בתחום, אם אין לנו רישיון והסמכה,מוטב שלא נזמין אותו. במצב כזה עלינו להטיל ספק בידע ובניסיון שיש לו, בהכשרה שיש לו, וכן עלינו לחשוש מהשאלה, האם הוא יכול לספק לנו אחריות על העבודה שלו.

דבר שני, עלינו לבחון את שאלת האמינות שלו, עד כמה הוא באמת אמין, עד כמה באמת אנחנו יכולים לסמוך על המילה שלו. זה נכון לגבי סיכומים אודות העבודה של שיפוץ בראש העין שהוא אמור לבצע עבורנו, סיכומים לגבי לוחות זמנים וכמובן לגבי העלויות שהוא גובה.

דבר שלישי, חשוב לבדוק עם מי הוא עובד, מי הצוות אותו הוא מנהל וכן עם אילו ספקים מתחום הבנייה הוא עובד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים