רולטור 4 גלגלים או רולטור 3 גלגלים? מה יתאים לכם

אנשים רבים מתלבטים לגבי השאלה- מה עדיף להם לבחור, רולטור 4 גלגלים או רולטור 3 גלגלים? חשוב להבין כי הרולטור הינו מכשיר ייעודי, אשר משמש עבור אנשים, הזקוקים לתמיכה ושמירה על שיווי המשקל שלהם בעת ההליכה. מכשיר זה יכול לשמש כל אדם שמתקשה ללכת בצורה עצמאית, בין אם מדובר על אנשים מבוגרים או אנשים צעירים, הסובלים מפציעות, תאונות, טראומות או מחלות, המשפיעות על שיווי המשקל והיכולת ללכת. חשוב לציין כי ניתן להשתמש ברולטור לצורך הליכה בכל מקום, בין אם מדובר על הליכה בתוך הבית או הליכה בחוץ. בצורה כזו, כל אחד יכול לנוע בצורה עצמאית ולהתנייד ממקום למקום, ללא שום צורך בסיוע חיצוני.

 

רולטור 4 גלגלים או רולטור 3 גלגלים – שאלת השאלות

היום ניתן למצוא בשוק שני סוגים שונים של רולטורים – רולטור 4 גלגלים או רולטור 3 גלגלים, כאשר לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו. על מנת לדעת מהו הרולטור שהכי יתאים לצרכים שלכם, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע, שמכיר את המצב הבריאותי שלכם ויכול לספק עצה מקצועית. מעבר לכך, כדאי לזכור כי מי שמשתמש ברולטור בתוך הבית, חייב לרכוש לעצמו מכשיר קטן וצר, שיעבור בקלות בכל המסדרונות ובכל המשקופים של הדלתות. כמו כן, כדאי לבדוק את טווח התנועה של הגלגלים ואת יכולת התמרון של המכשיר, על מנת להבטיח לעצמכם הליכה פשוטה, יעילה ונוחה יותר. מי שמעוניין ברולטור לצורך הליכה מחוץ לבית, יעדיף לרוב רולטור בעל גלגלים גדולים ועוצמתיים יותר, במטרה לסייע לו ללכת על משטחים שאינם ישרים. כמו כן, כדאי לדעת כי רולטור 4 גלגלים נחשב ליציב יותר, ולכן הוא יתאים יותר למי שמעוניין בתמיכה רבה יותר.

 

פנו אלינו עוד היום – כמיטק – מכשור רפואי.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אלה בתי דיור מוגן היוקרתיים של ירושלים
לא מעט אנשים מבוגרים בוחרים לעבור בשלב מסוים לחיות את חייהם בבתי דיור מוגן. בתים אשר מיועדים לגיל...
קרא עוד »
ינו 28, 2022
חברת ניקיון בתל אביב
חברות ניקיון בתל אביב, מציעות מגוון שירותים, אחד השירותים הנפוצים שמציעות חברות ניקיון בתל אביב הוא...
קרא עוד »
דצמ 30, 2022
זהב לבן או צהוב, מה ההבדל?
אנשים רבים כלל לא יודעים שקיים חומר הנקרא זהב לבן. צבע הזהב הלבן נראה בדיוק כמו צבע הכסף ולכן ישנם לא...
קרא עוד »
אוק 27, 2019