כמה עולה איטום גגות?

כמה עולה איטום גגות

זו שאלה לגיטימית אם גיליתם שאתם צריכים לאטום את הגג שלכם. יתרה מכך, גם אם אתם לא צריכים בזה הרגע לאטום את הגג שלכם זו שאלה לגיטימית. בעיקר אם אתם רוצים להקדים תרופה למכה, להגן על שלכם מרטיבות, נזילות או דליפות מיותרות ולהכין את הגג שלכם לחורף, גם אם הוא בישראל והוא לכמה ימים בודדים.

אנחנו יכולים להגיד לכם שבדומה להמון דברים אחרים, המחירים לאיטום גגות משתנים בהתאם לגודל הגג, החומר בו תבחרו לאטום את הגג שלכם וכמובן האם האיטום מצריך הזזת דוד שמש מהמקום או יישור הבטון הקיים על הגג שלכם.

איך זה בא לידי ביטוי?

ישנם חומרים מסוימים לאיטום שכדי להעריך מחיר צריך לחשב אותם לפי מטר רבוע. כך למשל, אם תבקשו לאטום את הגג שלכם בעזרת איטום אקרילי סדר גודל המחירים ל-50 מטר רבוע ינוע בין 50 ל-100 שקלים למטר רבוע. באם גודל הגג שלכם הוא מעל 50 מטר רבוע, כנראה שתגיעו להסדר כספי שישתלם גם לכם וגם לעסק שמולכם.

איטום גג בחומר פולימרי יעלה לכם פחות או יותר כמו האיטום האקרילי.

אם בחרתם בזפת

בדרך כלל מחיר הנחת הזפת יבוא בנפרד מסיודו ולכן תרצו לעשות שקלול של הזיפות והסיוד ביחד. כך, תוכלו להבין למשל ש-40 מטר רבוע של זפת יעלו לכם בין 3,000 ל-5,000 שקלים והסיוד לאותם מטרים רבועים יעלה לכם באזור ה-850 שקלים. חישוב מהיר יגיד לכם שעבור איטום גג 40 מטר רבוע מלא יעלה לכם בערך 5,000 שקלים.

יריעות ביטומניות

נמדדות לפי מילימטרים והן יקרות פי כמה וכמה מחומרי האיטום האחרים אותם ציינו. לרוב, יצורפו עם תעודת אחריות לשנים רבות מאחר והן כה אפקטיביות. עליהן תצטרכו לשלם עשרות אלפים בהתאם להצעת המחיר שתקבלו מהקבלן איתו בחרתם לצאת לדרך.

לסיכום,

בהתאם למצבכם הכלכלי ובהתאם לרצונכם לאטום את הגג שלכם מכל נזילה אפשרית, עשו אתם החושבים שלכם, הבינו מה יהיה הכי יעיל עבור הגג שלכם ועבור שלום הבית שלכם. לא משנה במה תבחרו, כל השיטות מומלצות. כולן.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד לאומנויות לחימה
אומנות הלחימה היא אומנות שהגיעה אלינו מהמזרח הרחוק, מהודו הקדומה, מסין, מתאילנד, מיפן ואף מברזיל. בכל...
קרא עוד »
יונ 11, 2019
8 מוצרים לבית שכל אחד חייב שיהיו לו
כשאנחנו עוברים לבית משלנו, סביר להניח שאנחנו מביאים איתנו לא מעט ציוד וחפצים. מרבית האנשים, אפילו אם...
קרא עוד »
ספט 16, 2018
מעקה למיטה
איך אתם הלכים לישון בלילה? האם אתם חוששים כי לפתע פתאום תמצאו את עצמכם על הרצפה לאחר שאתם נעים באופן...
קרא עוד »
נוב 18, 2020