גרים בישראל, למה להשקיע דווקא באנגליה?

להשקיע באנגליה

ישראלים רבים העוסקים בנדל"ן מחפשים אחר המקומות האידיאליים להשקעה ברחבי הגלובוס. אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר להשקעה כיום עבור המשקיע הישראלי היא אנגליה. הממלכה הבריטית הפכה להיות יעד מבוקש מאוד להשקעה הן עבור משקיעים מנוסים והן עבור משקיעים אשר עושים את הצעדים הראשונים שלהם בתחום הנדל"ן. אך מהן הסיבות האמיתיות לכך שמשקיעים רבים בוחרים דווקא השקעות נדלן באנגליה? מה מייחד אותה אל מול שאר האופציות הקיימות ברחבי אירופה? החלטנו להרים את הכפפה ולסקור בפניכם את כל היתרונות הקיימים בהשקעה בלונדון הקסומה.

היתרון שמבליט את אנגליה על פני שאר המדינות ברחבי אירופה זה הכלכלה היציבה שלה. מדובר במדינה שהכלכלה שלה נחשבת כשנייה בגודלה באירופה והשישית בגדולה בעולם כולו. כל משקיע רוצה להרגיש את תחושת הביטחון כאשר הוא שם ממיטב כספו, וזה ללא ספק משהו שתקבלו בהשקעה באנגליה.

אלמנט נוסף שמשחק תפקיד מרכזי בהעדפה של אנגליה על פני מדינות אחרות מבחינת המשקיע הישראלי זה הקלות והנוחות באיתור הנכס. כיום באנגליה תוכלו למצוא אפליקציות ואתרי אינטרנט רבים המקלים עליכם את מלאכת החיפוש, ומאפשרים לכם למצוא נכס בתוך זמן קצר. הממשלה בלונדון מקדמת בברכה משקיעים מכל מדינה בעולם, וישראלים רבים שנתקלים בקשיים במדינות אחרות מעדיפים ללכת אל המקום הנוח.

ואיך אפשר מבלי לדבר על מיסים? זוהי ללא ספק אחת מהסיבות המרכזיות לכך שישראלים רבים אינם משקיעים בישראל ומחפשים הרפתקאות מעבר לים. בזכות ההסכם שנחתם בין ממשלת ישראל לממשלת אנגליה תוכלו ליהנות ממיסוי אטרקטיבי במיוחד, דבר שיגרום לכם להשיג תשואה גבוהה יותר על כל נכס. על פי מדיוניות המס באנגליה, הכנסה של עד 11,500 פאונד בשנה, פטורה ממס. זוהי הסיבה לכך שמשקיעים ישראלים רבים  זוכים לפטור מלא ממס או לפטור חלקי, דבר שהוא חלומם הרטוב של משקיעים רבים.

אז למה אתם מחכים? בואו לעשות את קפיצת המדרגה המיוחלת בכל הקשור להשקעות שלכם ולהגיע היישר למגרש של הגדולים. באנגליה תמצאו אלפי נכסים זמינים בכל רגע אשר מחכים למשקיע הבא שיחטוף אותם.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת רכב בארץ – איך מחושב מחיר הרכב שמשכירים 
השכרת רכב בארץ יכולה להיות דרך מצוינת לטייל. במאמר זה נבהיר איך מחושב מחיר הרכב שמשכירים.  מה...
קרא עוד »
ספט 22, 2023
חוג תיאטרון לילדים – למה זה כדאי?
עולם התיאטרון הוא עולם קסום שטומן בתוכו סיפורים ואגדות, תסריטים וקטעים כתובים, מסכות ותפקידים והוא...
קרא עוד »
יול 13, 2021
צ'י קונג ישראל – קהילה שצוברת תאוצה
אין שום ספק כי צ'י קונג ישראל הינה קהילה שרק הולכת וצוברת תאוצה בארץ. אם לפני עשור או שניים רוב האנשים...
קרא עוד »
ינו 24, 2020