גרים בישראל, למה להשקיע דווקא באנגליה?

להשקיע באנגליה

ישראלים רבים העוסקים בנדל"ן מחפשים אחר המקומות האידיאליים להשקעה ברחבי הגלובוס. אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר להשקעה כיום עבור המשקיע הישראלי היא אנגליה. הממלכה הבריטית הפכה להיות יעד מבוקש מאוד להשקעה הן עבור משקיעים מנוסים והן עבור משקיעים אשר עושים את הצעדים הראשונים שלהם בתחום הנדל"ן. אך מהן הסיבות האמיתיות לכך שמשקיעים רבים בוחרים דווקא השקעות נדלן באנגליה? מה מייחד אותה אל מול שאר האופציות הקיימות ברחבי אירופה? החלטנו להרים את הכפפה ולסקור בפניכם את כל היתרונות הקיימים בהשקעה בלונדון הקסומה.

היתרון שמבליט את אנגליה על פני שאר המדינות ברחבי אירופה זה הכלכלה היציבה שלה. מדובר במדינה שהכלכלה שלה נחשבת כשנייה בגודלה באירופה והשישית בגדולה בעולם כולו. כל משקיע רוצה להרגיש את תחושת הביטחון כאשר הוא שם ממיטב כספו, וזה ללא ספק משהו שתקבלו בהשקעה באנגליה.

אלמנט נוסף שמשחק תפקיד מרכזי בהעדפה של אנגליה על פני מדינות אחרות מבחינת המשקיע הישראלי זה הקלות והנוחות באיתור הנכס. כיום באנגליה תוכלו למצוא אפליקציות ואתרי אינטרנט רבים המקלים עליכם את מלאכת החיפוש, ומאפשרים לכם למצוא נכס בתוך זמן קצר. הממשלה בלונדון מקדמת בברכה משקיעים מכל מדינה בעולם, וישראלים רבים שנתקלים בקשיים במדינות אחרות מעדיפים ללכת אל המקום הנוח.

ואיך אפשר מבלי לדבר על מיסים? זוהי ללא ספק אחת מהסיבות המרכזיות לכך שישראלים רבים אינם משקיעים בישראל ומחפשים הרפתקאות מעבר לים. בזכות ההסכם שנחתם בין ממשלת ישראל לממשלת אנגליה תוכלו ליהנות ממיסוי אטרקטיבי במיוחד, דבר שיגרום לכם להשיג תשואה גבוהה יותר על כל נכס. על פי מדיוניות המס באנגליה, הכנסה של עד 11,500 פאונד בשנה, פטורה ממס. זוהי הסיבה לכך שמשקיעים ישראלים רבים  זוכים לפטור מלא ממס או לפטור חלקי, דבר שהוא חלומם הרטוב של משקיעים רבים.

אז למה אתם מחכים? בואו לעשות את קפיצת המדרגה המיוחלת בכל הקשור להשקעות שלכם ולהגיע היישר למגרש של הגדולים. באנגליה תמצאו אלפי נכסים זמינים בכל רגע אשר מחכים למשקיע הבא שיחטוף אותם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים