גרים בישראל, למה להשקיע דווקא באנגליה?

להשקיע באנגליה

ישראלים רבים העוסקים בנדל"ן מחפשים אחר המקומות האידיאליים להשקעה ברחבי הגלובוס. אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר להשקעה כיום עבור המשקיע הישראלי היא אנגליה. הממלכה הבריטית הפכה להיות יעד מבוקש מאוד להשקעה הן עבור משקיעים מנוסים והן עבור משקיעים אשר עושים את הצעדים הראשונים שלהם בתחום הנדל"ן. אך מהן הסיבות האמיתיות לכך שמשקיעים רבים בוחרים דווקא השקעות נדלן באנגליה? מה מייחד אותה אל מול שאר האופציות הקיימות ברחבי אירופה? החלטנו להרים את הכפפה ולסקור בפניכם את כל היתרונות הקיימים בהשקעה בלונדון הקסומה.

היתרון שמבליט את אנגליה על פני שאר המדינות ברחבי אירופה זה הכלכלה היציבה שלה. מדובר במדינה שהכלכלה שלה נחשבת כשנייה בגודלה באירופה והשישית בגדולה בעולם כולו. כל משקיע רוצה להרגיש את תחושת הביטחון כאשר הוא שם ממיטב כספו, וזה ללא ספק משהו שתקבלו בהשקעה באנגליה.

אלמנט נוסף שמשחק תפקיד מרכזי בהעדפה של אנגליה על פני מדינות אחרות מבחינת המשקיע הישראלי זה הקלות והנוחות באיתור הנכס. כיום באנגליה תוכלו למצוא אפליקציות ואתרי אינטרנט רבים המקלים עליכם את מלאכת החיפוש, ומאפשרים לכם למצוא נכס בתוך זמן קצר. הממשלה בלונדון מקדמת בברכה משקיעים מכל מדינה בעולם, וישראלים רבים שנתקלים בקשיים במדינות אחרות מעדיפים ללכת אל המקום הנוח.

ואיך אפשר מבלי לדבר על מיסים? זוהי ללא ספק אחת מהסיבות המרכזיות לכך שישראלים רבים אינם משקיעים בישראל ומחפשים הרפתקאות מעבר לים. בזכות ההסכם שנחתם בין ממשלת ישראל לממשלת אנגליה תוכלו ליהנות ממיסוי אטרקטיבי במיוחד, דבר שיגרום לכם להשיג תשואה גבוהה יותר על כל נכס. על פי מדיוניות המס באנגליה, הכנסה של עד 11,500 פאונד בשנה, פטורה ממס. זוהי הסיבה לכך שמשקיעים ישראלים רבים  זוכים לפטור מלא ממס או לפטור חלקי, דבר שהוא חלומם הרטוב של משקיעים רבים.

אז למה אתם מחכים? בואו לעשות את קפיצת המדרגה המיוחלת בכל הקשור להשקעות שלכם ולהגיע היישר למגרש של הגדולים. באנגליה תמצאו אלפי נכסים זמינים בכל רגע אשר מחכים למשקיע הבא שיחטוף אותם.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוכד נחשים בשרון – מתי נזמין אותו?
אף אחד לא רוצה לגלות בחצר הבית או העסק, ובטח לא בתוך המבנה בו הוא מתגורר עם משפחתו או עובד בתוכו, חיה...
קרא עוד »
יול 23, 2021
ריהוט ברזל שמשדרג כל בית
הברזל נמצא בכל מקום סביבנו: ברמזורים בכביש, בשלטים, בעמודי תאורה ברחוב, בשערים, בחלונות הבתים ועוד....
קרא עוד »
נוב 14, 2019
איך בודקים שוכרים
אחת הבעיות הגדולות ביותר איתה מתמודדים בעלי נכסים המיועדים לשכירות היא כיצד למצוא שוכרים מתאימים...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022