איך להכין את הגג שלכם לקראת החורף

איטום גגות

נכון החורף בישראל הוא לא בין הקשים בעולם, אין בישראל סופות שלגים או סופות טרופיות ואף לא הוריקנים או טורנדו. ובכל זאת עלינו לזכור כי בשנים האחרונות היו הצפות של בתים בבת חפר, אשקלון, נתניה, תל אביב ועוד מקומות רבים. כך אתם יכולים ללמוד כי על אף שהחורף הוא לא איום ונורא עדיין יכולים לרדת גשמים רבים. אז נכון סביר להניח כי הבית שלכם לא יחווה הצפה, אך בהחלט יתכן כי תהיה לכם נזילה מן הגג עקב הגשם. על רקע זה אנחנו קוראים לכל בעל בית בישראל להכין את גג הבית שלו לחורף ולוודא כי גשמים לא יחדרו מן הגג. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לאטום את הגג שלכם ולפנות אל אוטם מקצועי שיבצע זאת וכך להבטיח כי לא תהיינה נזילות מן הגג.

האם איטום הגג מחייב השקעה כספית גדולה?

אין ספק כי איטום הגג הוא דבר שכל אחד צריך לעשות בכדי להכין את ביתו לחורף. אך ישנם אנשים אשר חוששים לבצע את האיטום וזאת עקב העובדה כי הם פוחדים שהדבר יחייב אותם להשקעה כספית עצומה. אם כן כאן המקום להסביר כי ממש לא מדובר בהשקעה כספית גדולה וכי אתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך יתר על המידה. לצד זאת אנחנו חייבים לציין כי אם לא תבצעו את האיטום אתם תצטרכו להשקיע הרבה יותר כסף בשיפוץ הבית לאחר שתהיינה בו נזילות ועל כך אתם חייבים לחשוב. על כן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לאטום את הגג.

מהו הדבר החשוב ביותר שעליו אני צריך לתת את הדעת כאשר אני פונה אל אוטם מקצועי?

אם אנחנו מחפשים אחר איטום מקצועי אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יהיה מנוסה. ככל שהאוטם יהיה יותר מקצועי כך סביר להניח כי הוא לא יתפשר על חומרי איטום וכך נבטיח כי הוא יבצע את העבודה הטובה ביותר שיש. על כן ניסיון של האוטם הוא סופר חשוב ואנו חייבים לבחון אותו לפני שאנו בוחרים באוטם מסוים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיולון – מה נחשב טוב?
כאשר התינוק שלכם הופך לפעוט, ומשם גדל להיות לילד קטן וחיוני, אתם רוצים לטייל עמו בצורה הנוחה ביותר,...
קרא עוד »
אוק 22, 2019
מהם הסיכונים הכרוכים בריסוס לבית ואיך מפחיתים אותם?
כפי שריסוס קלאסי מסוגל להרוג ולהזיק למזיקים שונים, כך גם בני אדם יכולים להיפגע מריסוס עם חומרי הדברה...
קרא עוד »
אוק 01, 2020
המדריך לקניית מייבש כביסה – למה צריך לשים לב
לפני קניית מייבש כביסה יש לבדוק זאת על פי מספר פרמטרים. הכנו לכם כאן את המדריך לקניית מייבש כביסה, על...
קרא עוד »
מרץ 22, 2021