איך להכין את הגג שלכם לקראת החורף

איטום גגות

נכון החורף בישראל הוא לא בין הקשים בעולם, אין בישראל סופות שלגים או סופות טרופיות ואף לא הוריקנים או טורנדו. ובכל זאת עלינו לזכור כי בשנים האחרונות היו הצפות של בתים בבת חפר, אשקלון, נתניה, תל אביב ועוד מקומות רבים. כך אתם יכולים ללמוד כי על אף שהחורף הוא לא איום ונורא עדיין יכולים לרדת גשמים רבים. אז נכון סביר להניח כי הבית שלכם לא יחווה הצפה, אך בהחלט יתכן כי תהיה לכם נזילה מן הגג עקב הגשם. על רקע זה אנחנו קוראים לכל בעל בית בישראל להכין את גג הבית שלו לחורף ולוודא כי גשמים לא יחדרו מן הגג. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לאטום את הגג שלכם ולפנות אל אוטם מקצועי שיבצע זאת וכך להבטיח כי לא תהיינה נזילות מן הגג.

האם איטום הגג מחייב השקעה כספית גדולה?

אין ספק כי איטום הגג הוא דבר שכל אחד צריך לעשות בכדי להכין את ביתו לחורף. אך ישנם אנשים אשר חוששים לבצע את האיטום וזאת עקב העובדה כי הם פוחדים שהדבר יחייב אותם להשקעה כספית עצומה. אם כן כאן המקום להסביר כי ממש לא מדובר בהשקעה כספית גדולה וכי אתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך יתר על המידה. לצד זאת אנחנו חייבים לציין כי אם לא תבצעו את האיטום אתם תצטרכו להשקיע הרבה יותר כסף בשיפוץ הבית לאחר שתהיינה בו נזילות ועל כך אתם חייבים לחשוב. על כן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לאטום את הגג.

מהו הדבר החשוב ביותר שעליו אני צריך לתת את הדעת כאשר אני פונה אל אוטם מקצועי?

אם אנחנו מחפשים אחר איטום מקצועי אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יהיה מנוסה. ככל שהאוטם יהיה יותר מקצועי כך סביר להניח כי הוא לא יתפשר על חומרי איטום וכך נבטיח כי הוא יבצע את העבודה הטובה ביותר שיש. על כן ניסיון של האוטם הוא סופר חשוב ואנו חייבים לבחון אותו לפני שאנו בוחרים באוטם מסוים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים