מראה פנורמית עגולה – מדוע זה חשוב?

מראות פנורמיות לרכב משמשות במכוניות מסוימות כדי לספק נוף רחב של הסביבה. זהו מעין מסך גדול המותקן על השמשה הקדמית. מסכים אלו מורכבים בדרך כלל גבוה ונועדו לשמש בנהיגה בלילה או בתנאי ראות גרועים. הם הפכו פופולריים מאוד מכיוון שהם מציעים מבט רחב יותר על הסביבה מאשר מראות קונבנציונליות וניתן לומר שהם מספקים תצוגות טובות יותר לנהגים. . את המראות במכוניות ניתן למצוא כמעט בכל כלי הרכב הנמכרים, מדגמים ביתיים ועד מכוניות-על. לרכבים יש גם סוגים שונים של עדשות מצלמה, שמותקנות בצד הרכב ויכולות לתת מבט מפורט על מה שנמצא לפני המכונית. הם משמשים נהגים כדי לסקור את סביבתם ולצפות בסכנות. יתר על כן, חלק מהנהגים משתמשים מראות כדי לסייע בתהליך הנהיגה וניתן להשתמש בהן תוך כדי התבוננות על הכביש, תוך התמקדות לאן הם הולכים או עוקבים אחרי רכב. 

גיבוי בפני תאונות:

מראות משמשות גם כגיבוי למקרה של תאונה ויכולות להיות חשובות מאוד עבור נהגים בבואם לאבחן את הבעיה של המכונית שלהם. נהגים שמשתמשים בהם יוכלו להעריך האם שלהם , לאחר מכן השתמש במראות כדי להעריך את תנאי המכונית שלהם וכדי לכוונן את המושב או ההגה בהתאם. נהגים יכולים להשתמש במראות למגוון מטרות כולל לעקוב אחר רכב אחר למקרה שאחד עלול כמעט להיתקל בך במקום בו אתה מנסה לעקוב אחריהם. כנהג, חשוב שתמיד תשימו לב בנהיגה ותעשו כל מה שצריך כדי להימנע מתאונות.

המראות העגולות בצדדים:

מראה פנורמית עגולה המשמשת בצידי הרכב ומותקנת על המראות הצדדיות הרגילות גם כן עוזרות לקבל תמונת מצב רחבה יותר לגבי התנועה לצידי הרכב, מרחיבה את ראייתו של הנהג ועשויה להציל חיים.

להשיג באתר: https://srafim.co.il/

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרכז וטרינרי באשדוד שאתם חייבים להכיר
כולם אוהבים חיות, ואלה אשר לא ממש מחבבים חיות אוהבים אותם ממרחק בטוח שכן אולי הם כאלה אשר חווה טראומה...
קרא עוד »
ספט 27, 2018
נוטריון בתל אביב – העיר הגדולה למענכם
תושבים רבים מוצאים עצמם בסיטואציה היותר מורכבת בהליכים הבירוקרטיים, הליך בו צריך לאמת, לנסח, לתרגם...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
חשיפת ההיבטים הפחות מוכרים של החידוש הפוליטי של אלון אלרואי
אלון אלרואי הוא שם נרדף לשינוי פוליטי. רוב השיח הציבורי מתמקד במדיניותו הנודעת, במנהיגותו הכריזמטית...
קרא עוד »
אוק 26, 2023