סילרים לאיטום – הפתרון לרטיבות

איטום משטחים ניתן להיעשות בשתי צורות עיקריות. האחת היא איטום מתחת לריצוף וישירות על הבטון והשני הוא איטום על משטחי בטון או משטחים מרוצפים. השיטה הראשונה יעילה ומורכבת יותר אבל ניתנת ליישום במקרים שונים, ואילו השנייה מעט פחות יעילה אבל קלה יותר ליישום. סילרים לאיטום נמנים על השיטה השנייה והם מיועדים למשטחים חיצוניים ופנימיים, אנכיים, משופעים או שטוחים. ניתן ליישם אותם בשתי צורות עיקריות על ידי מריחה או בהתזה. השיטה הנבחרת נעשית בהתאם לצורך, לסוג המשטח לצרכי המקום ועוד.

מריחה והתזה

קיים מגוון סילרים. יש המיועדים למריחה המגיעים בצורת נוזל וניתן למרוח אותם על ידי מברשת מתאימה או רולר. ניתן למרוח שכבה אחת או שתיים בהתאם לסוג המשטח. על משטחים סופגים ונקבוביים מומלץ ליישם שתי שכבות כאשר יש להמתין זמן מה עד להתייבשות השכבה  הראשונה. סילרים להתזה מותזים מתוך בקבוקים מיוחדים. גם כאן יש לבחור בשכבה אחת או שתיים לפי הצורך. בשני המקרים וכאשר מדובר על משטח אנכי אז השיטה הנדרשת היא להתחיל מתחתיתו כלפי מעלה. ניתן לשלב בין שתי השיטות ובתנאי שהחומרים הם מאותה משפחה.

תהליך

לפני האיטום יש לנקות משטחים ישנים משאריות איטום קודמות, לכלוך וכיוצא בזה. במידת האפשר, כדאי להשתמש במכונת שטיפה בלחץ המבצעת עבודה יעילה. במידה ומיישמים על בטון בתולי, יש לחכות מספר שבועות עד להתייבשותו המוחלטת. לאחר היישום תישאר שכבה דקה מאוד שלא תפגום בשום צורה במראה המשטח. מומלץ לבצע את העבודה בימים יבשים ונטולי גשמים.  מומלץ לרכוש את החומרים מאתר http://www.amsi.co.il/ שהיא חברה מקצועית המוכרת מוצרים של יצרנים איכותיים. ברשותה מגוון של סילרים מעולים בעלי תכונות שונות. מומחיה יכולים גם לייעץ לגבי מוצרי האיטום המתאימים בכל מצב.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לגור בקפריסין – הכיצד?
אחת הפנטזיות של ישראלים רבים, היא ליהנות משקט, שלווה, לקום בבוקר בלי לשמוע דיווחים על איומים...
קרא עוד »
יונ 08, 2020
יאכטות יוקרה באילת- איך מארגנים אירוע משפחתי על יאכטה
בדרך כלל כשאנחנו חושבים על אירוע משפחתי, אז מה שעולה לנו בראש זה אירוע שאפשר לערוך בחצר או בגינה של...
קרא עוד »
מאי 20, 2022
תובנות חיוניות לגבי אופנה במידות גדולות
אופנה היא תחום דינמי ומכיל, המתפתח כל הזמן כדי לחבק כל מבנה גוף. בעולם התוסס של אופנה במידות גדולות,...
קרא עוד »
דצמ 22, 2023