סילרים לאיטום – הפתרון לרטיבות

איטום משטחים ניתן להיעשות בשתי צורות עיקריות. האחת היא איטום מתחת לריצוף וישירות על הבטון והשני הוא איטום על משטחי בטון או משטחים מרוצפים. השיטה הראשונה יעילה ומורכבת יותר אבל ניתנת ליישום במקרים שונים, ואילו השנייה מעט פחות יעילה אבל קלה יותר ליישום. סילרים לאיטום נמנים על השיטה השנייה והם מיועדים למשטחים חיצוניים ופנימיים, אנכיים, משופעים או שטוחים. ניתן ליישם אותם בשתי צורות עיקריות על ידי מריחה או בהתזה. השיטה הנבחרת נעשית בהתאם לצורך, לסוג המשטח לצרכי המקום ועוד.

מריחה והתזה

קיים מגוון סילרים. יש המיועדים למריחה המגיעים בצורת נוזל וניתן למרוח אותם על ידי מברשת מתאימה או רולר. ניתן למרוח שכבה אחת או שתיים בהתאם לסוג המשטח. על משטחים סופגים ונקבוביים מומלץ ליישם שתי שכבות כאשר יש להמתין זמן מה עד להתייבשות השכבה  הראשונה. סילרים להתזה מותזים מתוך בקבוקים מיוחדים. גם כאן יש לבחור בשכבה אחת או שתיים לפי הצורך. בשני המקרים וכאשר מדובר על משטח אנכי אז השיטה הנדרשת היא להתחיל מתחתיתו כלפי מעלה. ניתן לשלב בין שתי השיטות ובתנאי שהחומרים הם מאותה משפחה.

תהליך

לפני האיטום יש לנקות משטחים ישנים משאריות איטום קודמות, לכלוך וכיוצא בזה. במידת האפשר, כדאי להשתמש במכונת שטיפה בלחץ המבצעת עבודה יעילה. במידה ומיישמים על בטון בתולי, יש לחכות מספר שבועות עד להתייבשותו המוחלטת. לאחר היישום תישאר שכבה דקה מאוד שלא תפגום בשום צורה במראה המשטח. מומלץ לבצע את העבודה בימים יבשים ונטולי גשמים.  מומלץ לרכוש את החומרים מאתר http://www.amsi.co.il/ שהיא חברה מקצועית המוכרת מוצרים של יצרנים איכותיים. ברשותה מגוון של סילרים מעולים בעלי תכונות שונות. מומחיה יכולים גם לייעץ לגבי מוצרי האיטום המתאימים בכל מצב.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גבול אדום – סמים בצבא
יש עבירות שאסור להתקרב אליהם. אלו פעולות שלא נוטים לוותר עליהם ולעבור בעקבותיהם לסדר היום. אחת מהן...
קרא עוד »
פבר 27, 2021
כיריים גז או כיריים חשמליות – מה יותר כדאי?
כל שף רציני יצהיר בגלוי כי יעדיף את להבות האש שמגיעות עם כיריים גז על פני הסגנון הנקי חסר האש של...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020
חליפות עסקים כחליפות חתן
רכישת חליפת חתן היא לא רק אירוע של פעם בחיים כי יש חתונה. היא נחשבת לאירוע של פעם בחיים גם בתחום האופנה...
קרא עוד »
אוג 29, 2021