אמן חושים – 5 מהטריקים הכי מדהימים

אמן חושים - 5 מהטריקים הכי מדהימים

אתם חושבים האם להזמין קוסם לאירועי חברה להופיע בפני העובדים שלכם? מעולם לא הייתם בהופעה כזאת ולא לגמרי ברור לכם מה היא כוללת? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לגמרי לבד. כלומר, רוב האנשים היו רוצים לדעת מה קורה במהלך מופע של אמני חושים ולכן כדאי שתכירו את חמשת הטריקים הכי מדהימים שיש:

 

  • ניחוש מספרי כרטיסי אשראי – ישנם אמני חושים שיכולים לנחש את מספר כרטיסי האשראי של מי שיושב בהקל.

 

  • ניחוש מספרים – מתנדב מהקהל חושב על מספר, מחברים לו מספרים אחרים, עושים פעולות מתמטיות שונות ובסופו של דבר אמן החושים מצליח לנחש מה היה המספר המקורי.

 

  • גניבת מחשבות – לא מעט אמני חושים יכולים לגנוב מחשבות, כלומר, הם יכולים לומר בצורה מדויקת על מה חושב האדם שיושב מולם.

 

  • השתלטות על הזיכרון – יש אמני חושים שיכולים לגרום למי שיושב מולם לשכוח הכול, כולל את שמו הפרטי! מדובר על טריק מדהים שמשאיר את הקהל עם פה פעור כך שאין ספק שהופעה מיוחדת עם טריקים כאלה זו יכולה להיות בחירה מושלמת גם לעובדים שלכם.

 

  • ניחוש קלף – מתנדב מהקהל בוחר קלף מתוך חבילה גדולה של קלפים, מחביא אותו והאמן יודע לנחש ולזהות את הקלף הנבחר.

 

בחרו היטב את אמן החושים שאליו אתם מתקשרים

 

אם חשבתם לרגע שכל אמן חושים יוכל לתת לכם את השירות שלו את מצפים, כדאי לדעת שזה לא לגמרי כך. ממש כפי שקורה לגבי כל תחום אחר בחיינו, גם בתחום הזה אנחנו רואים אמני חושים טובים יותר מאחרים. לכן יש טעם לברר אל מי אתם פונים, מה הניסיון שלו והאם הוא יודע לעמוד מול קהל. רצוי גם לראות קטעים מהמופע אונליין באתר https://www.rangafner.co.il/, כי בצורה כזאת תוכלו להתרשם גם מהשאלה איך הקהל מגיב לאמן החושים. בסופו של דבר, כאשר ההופעה תתחיל, אתם תראו שגם העובדים הכי סקפטיים שלכם לא יישארו אדישים. יש משהו מרגש מאוד בכל ההופעות הללו ולכן, למרות שלא מדובר על הוצאה כלכלית של מה בכך, בהחלט שווה לחשוב על כך ברצינות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים