עצים קטנים לבית

החלומות שלכם להתגורר במושב או כפר קטן ופסטורלי לא נראים ברי מימוש כרגע, כיוון שמחירי הנדל"ן לא מפסיקים לעלות ומונעים ממכם להשיג שטח או בית במחיר שפוי. כדי שתוכלו להמשיך לגור בבית הדירות השכור שלכם ובמקביל ליהנות מהתחושות שיש במושב או בכפר, כדאי שתוסיפו לביתכם כמה שיותר צמחייה טבעית, ירוקה ומרעננת שתכניס תחושות נעימות לביתכם ותעודד אתכם להמשיך לחשוב חיובי.

לצמחים יש השפעה גדולה על הרגשות, מחשבות ותחושות של כל אדם ולכן חשיפה תמידית אל צמחייה פורחת, ירוקה ונעימה לעין לא רק תכניס אווירה טובה למקום אלא גם תשפר את המראה הדקורטיבי, ותסייע לאיכות החמצן שאנשים נושמים. לכן במקום להסתפק בהוספת עציצי פרחים וצמחי תבלין שיגדלו בבית, כדאי שתוסיפו כמה עצים קטנים לבית שיעצימו את התחושות המרגיעות של הטבע.

 

מהם עצים קטנים לבית?

עצי בונסאי לבית הם עצים בגודל מיניאטורי המיועדים לשתילה וגידול בחללים סגורים בתוך הבית, או חללים חצי פתוחים לאור השמש כמו מרפסות. בשונה מעצים רגילים שרואים נטועים בחיק הטבע או בגינות פרטיות, עצים קטנים לבית הינם למעשה עצים בגודל ננסי הנמצאים בתוך עציץ או כד שקצב הצמיחה והגדילה שלהם מואט הרבה יותר, כך שהם אינם יכולים לגדול להיות עצים גדולים שמוכרחים אדמה בשטח פתוח.

 

כיצד מטפחים עצים בתוך הבית?

טיפוח של עצים קטנים בתוך הבית יהיה כרוך בהרבה פחות עבודה ומאמץ לעומת עצים גדולים הנטועים בחוץ, כיוון שהעצים הננסיים מחליפים את עליהם בצורה הדרגתית במהלך כל השנה ולכן הם נשמרים ירוקים ופורחים תמיד עם מינימום לכלוך. בנוסף, עצים בתוך הבית צריכים לקבל אור שמש חלקי באמצעות הצבתם בסמוך לחלון, וכן קצב השקיה התואם לרמת החשיפה שלהם לשמש.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה נרשמים לחוג דיבוב לילדים?
חוג דיבוב לילדים עדיין לא בדיוק קיים, אבל אפשר בהחלט למצוא קורס דיבוב שמתאים גם לילדים ונוער - ממש כאן...
קרא עוד »
יונ 08, 2021
תרופה לאוטיזם – למה לצפות
אוטיזם – זו לא מחלה ולמרבה הצער לא ניתן לרפא אותה, אולם באמצעות טיפול  ביוכימי בשיטת C.A.T ניתן בהחלט...
קרא עוד »
פבר 19, 2020
טיפול מונע בלוחות חשמל
לוחות חשמל מותקנים במקומות רבים כולל בתים, משרדים ומפעלים. הם חלק מהחברה כבר די הרבה זמן אבל הם עדיין...
קרא עוד »
יול 10, 2022