בית חכם גם במצלמות אבטחה

בית חכם גם במצלמות אבטחה

כאשר מתכננים בית חכם חשוב לכלול בתוכו גם מצלמות אבטחה. מצלמות נסתרות WIFI יאפשרו לכם לצפות במתרחש בבית בזמן אמת וגם במה שקרה בו בעבר. ישנן מצלמות אבטחה שונות שמתאימות לבית חכם – מצלמות IP, מצלמות אנלוגיות, מצלמות פנים ומצלמות חוץ.

מיקום מצלמות אבטחה בבית חכם

כדי שמצלמות האבטחה יתנו את התוצאה המיטבית, יש להתייחס למספר פרמטרים כאשר מתקינים אותם בבית. לדוגמא, כאשר אתם קובעים את כמות נורות הלד האינפרה אדום שבמצלמה, עליכם לבדוק מהו המרחק אותו אתם מעוניינים שהמצלמה תקלוט בחושך מוחלט. מספר לדים גדול לצילום מרחק קטן, יגרמו לסנוור וטשטוש האובייקט ולעומת זאת, מספר לדים נמוך לצילום שטח גדול, ישאירו אותו חשוך מידי.

מה ההבדל בין מצלמות חוץ למצלמות פנים

מצלמות אבטחה לבית חכם אשר מיועדות להתקנה מחוץ לבית, אמורות להיות מותאמות לתנאי חוץ. הן צריכות לכלול מיגון נגד מים, צמצם אוטומטי לסינון קרני השמש, לדים אינפרה אדום לראיית לילה ועוד. מיקום המצלמות נקבע כמובן על פי הצורך הנדרש תוך התחשבות בפרמטרים כגון זווית צילום, שטח כיסוי, תאורה במשך היום והלילה וכמובן איכות המצלמה. כל אלו, מותאמים לצרכיו של הלקוח ונקבעים תוך התייעצות אתו.

מצלמות אנלוגיות ומצלמות IP

אלו מצלמות שמתבססות על תשתיות רשת קוויות או מקומיות. ההבדל העיקרי שקיים בניהן הוא הרזולוציה. מצלמות IP הן ברזולוציה גבוהה בהרבה מהמצלמות האנלוגיות ולכן גם התמונות והוידאו ממצלמת IP יהיו באיכות טובה יותר מצילומים של מצלמה אנלוגית. בשתי סוגי המצלמות מותקנים כבלים שמאפשרים לשמוע את רעשי הרקע של המקום המצולם.

מי מתקין מצלמות אבטחה בבית חכם?

התקנת מצלמות אבטחה דורשת מומחיות רבה ולכן תכנון התשתית ואפיון מערכת האבטחה חייבים להיעשות על ידי איש מקצוע שמכיר את סוגי המצלמות השונים, את המוצרים הנלווים ומתעסק עם מצלמות איכותיות בלבד. איש מקצוע יוכל להמליץ לכם היכן כדאי למקם את המצלמות, באיזו רזולוציה לבחור ומהו היקף השטח שאתו הם יכסו.

אז אם יש לכם בית חכם, פנו אל המומחים שיתקינו לכם מצלמות אבטחה איכותיות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נשואים לבן זוג זר ? הסדרת מעמד בישראל
יותר ויותר זוגות מעורבים נוצרים עם השנים, אודות לאינטרנט המקשר בין כל שני חלקים מהעולם והופך את...
קרא עוד »
פבר 08, 2022
ערכות יצירה ליום הולדת – עיצוב חולצה
כשאנחנו מחפשים מתנה כזו או אחרת ליום הולדת, יש לנו אפשרות לבחור במתנה מוכנה מראש ויש לנו אפשרות גם...
קרא עוד »
יונ 08, 2021
אהבת השם ואהבת הבריות בדרך אשלג
מצוות אהבת ה' עפ"י פנימיות התורה וחכמת הקבלה אחת מן המצוות החשובות ביותר זוהי אהבה כלפי הקב''ה, כמו...
קרא עוד »
יול 20, 2022