עו"ד לתאונות תלמידים בבאר שבע – למה לא כדאי לנהל זאת לבד?

עו"ד לתאונות תלמידים בבאר שבע

תאונות תלמידים בבאר שבע קורות בנסיבות שונות. לעיתים, בתוך כותלי בית הספר, בפעילויות מחוצה      לו, בטיולים ועוד. במידה והן חמורות, עלולות להיגרם פגיעות העלולות להסתיים בנכויות או, חלילה, במוות. במקרים כאלו, ובהתאם למידת הפגיעות, מגיע לתלמיד הנפגע פיצוי כספי הנחלק לפיצוי על פי חומרת הפגיעה ופיצוי עקב אובדן כושר השתכרות, הוצאות מחייה עתידיות, טיפולים ועוד. אלו כספים חשובים שיידרשו בעתיד לשיקום ולניהול חיים נורמאליים ככל הניתן, ולכן, כדאי לערב עורך דין לתאונות תלמידים בבאר שבע בעל מוניטין.

הגשת תביעה

כל תלמיד מכוסה אוטומאטית במסגרת פוליסת תאונות אישיות לתלמידים. הביטוח נותן כיסוי לכל היממה וגם כאשר הוא איננו במסגרת לימודים כמו, למשל, בעת תאונה בגן שעשועים. יחד עם זאת, ניתן להרחיב את התביעה גם בגין רשלנות של המוסד החינוכי. תביעה כזאת מחייבת בחינה יסודית של המקרה, וכאן מאוד כדאי לערב עורך דין אשר יודע לבחון את הסיכוי להצלחה בה, וגם יודע איך לנהל אותה מול המוסד החינוכי והרשות האחראית עליו.

איך להתנהל בעת תאונה?

בכל מקרה, כדאי להתנהל היטב בכל תאונה. יש לתעד אותה, לצלם את האתר, לגבות עדויות של נוכחים ו/או תלמידים אחרים, לשמור את כל המסמכים הרפואיים הנוגעים לטיפול במקרה, כמו גם מסמכי ההוצאות השונות כולל רפואיות, שיקומיות, נסיעות ועוד. כל אלו הינם מסמכים הכרחיים בהגשת תביעות. מומלץ להיעזר בעו"ד תאונות תלמידים בעל ניסיון כמו עו"ד ינון הדאיה היכול לייעץ, להנחות לביצוע פעולות והימנעות מביצוע אחרות כמו למשל אחת שעושים אותה מבלי דעת: חתימה עיוורת על מסמכים ועוד. התנהלות נכונה תקל בעת הגשת תביעה אל מול הגורם האחראי. בעת הצורך, הוא גם יגיש תביעה לבית המשפט לקבלת סעד ממנו.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פענוח חידת היתר הבנייה: מפת דרכים לזכאים ולפטורים
בכל הנוגע לבנייה או שיפוץ, קבלת היתר בנייה היא שלב אינטגרלי שרבים מתעלמים ממנו או אפילו נמנעים ממנו...
קרא עוד »
אוק 29, 2023
תואר ראשון בהוראה
תואר ראשון בהוראה הוא תנאי מוקדם לעבודות רבות. משרות רבות דורשות תואר ראשון. תואר ראשון אומר שאתה...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
טיולים לדתיים בחול – יעדים מומלצים
לאחר שגרה ארוכה ואפרורית הגיע הזמן לצאת לטיול חווייתי או לנופש מרענן, הגיע הזמן לשבור מעט את השגרה...
קרא עוד »
ינו 01, 2020