ההבדלים בין מדפסות FDM למדפסות SLA

ישנם הבדלים רבים בין מדפסות FDM למדפסות SLA. לשניהם יש יתרונות ומגבלות משלהם. מדפסות FDM מדפיסות בדרך כלל 1-4 צבעים, בעוד שמדפסות SLA יכולות להדפיס במגוון רחב של צבעים. מדפסות FDM יקרות יותר ממדפסות SLA, אך הן מהירות יותר ובעלות איכות טובה יותר. מדפסות SLA משתמשות בשרף נוזלי שמתקשה בחשיפה לאור או לחום. זו הסיבה העיקרית לכך שהם איטיים יותר מאלה של FDM.

מדפסות FDM הן בדרך כלל זולות יותר ממדפסות SLA, אבל הן לא כל כך מדויקות. מדפסות FDM יכולות להדפיס רק על משטח שטוח כמו שולחן. למדפסות SLA יש פלטפורמת בנייה המאפשרת להן להדפיס על משטחים ואובייקטים מעוקלים.

כל מדפסת והיתרונות שלה

מדפסות FDM הן זולות יותר ויש להן את היכולת להדפיס מגוון רחב יותר של צבעים. עם זאת, מדפסות SLA מהירות יותר ויכולות להדפיס תמונות ברזולוציה גבוהה יותר. ההבדל בין מדפסות FDM ו-SLA הוא ש-FDM מדפיס ישירות על המצע בעוד ש-SLA מדפיס על שכבת שרף שמונחת על המצע. ההבדל העיקרי בין שתי טכנולוגיות ההדפסה הללו הוא האופן שבו הן מורחות דיו על פני המצע שלהן.

כאשר אתם ניגשים לבחור מדפסת, עליכם לבסס את הבחירה שלכם על הצרכים שלכם ומה שתבחרו להדפיס. כך שזה משהו שאתם צריכים לבדוק מראש על מנת להבין בדיוק מה עשוי לענות על הדרישות שלכם בסופו של יום.

קנו ציוד הדפסה ותתחילו לפעול

אם אתם רוצים להתחיל להדפיס עם מדפסות FDM או מדפסות SLA, רק נותר לכם לקנות את הציוד הדרוש ולהחליט בהתאם לכך איך אתם מעדיפים שזה יבוצע. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם בקרוב.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיטרה לילדים
אם אתם מעוניינים שהילד שלכם ירכוש תחביב שגם מאוד יועיל לו, לימוד גיטרה יכול להיות דבר מצויין. לימוד...
קרא עוד »
אוג 08, 2022
חשיפת ההיבטים הפחות מוכרים של החידוש הפוליטי של אלון אלרואי
אלון אלרואי הוא שם נרדף לשינוי פוליטי. רוב השיח הציבורי מתמקד במדיניותו הנודעת, במנהיגותו הכריזמטית...
קרא עוד »
אוק 26, 2023
הסרת שיער בלייזר לכל הגוף – ליהנות מעור חלק ונקי
הסרת שיער בלייזר היא תהליך המשתמש באנרגיית אור כדי להרוס את זקיק השערה ולמנוע צמיחה מחודשת. זוהי דרך...
קרא עוד »
מרץ 24, 2023