סוגי דגים – איפה אנחנו יכולים למצוא וכיצד ניתן להשתמש בהם

סוגי דגים

צעירים מוכנים לוותר על ירקות, והרבה מאוד צעירים ומבוגרים מוותרים על אכילת בשר מסיבות אידיאולוגיות, תזונתיות או אחרות, הרי שדגים נחשבים למאכל אהוב על כולם. בין אם זה בבישול, בין אם זה בטיגון ובין אם זה בצורות הכנה אחרות. 

אף על פי שישראל נהנית מרצועת חוף מאוד משמעותית לאורך כל גבולה המערבי, פלוס רצועת חוף בדרום הארץ, עדיין אנחנו לא נמצא בה בהכרח זנים רבים של דגים. דבר שניתן להבחין בכך בתפריטים של מסעדות או בסופרמרקטים ורשתות שיווק. מה שכן, אנחנו יכולים ליהנות מדגים טריים, דגים קפואים וכן במקרים מסוימים, יש לנו אפשרות גם לצרוך סוגי דגים בקופסאות שימורים. 

דגים נחשבים למאכל פופולארי ואהוב על ידי ישראלים רבים, בין היתר בזכות העובדה שהם טעימים, קלים יחסית להכנה, ניתן לשלב אותם עם שלל תוספות, וכן הם נחשבים מאוד בריאים. צריך לציין גם, בקרב לא מעט משפחות יהודיות, אכילת דגים בערב שישי זו מסורת ארוכת שנים. 

אילו סוגי דגים אנחנו יכולים למצוא?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של דגים, אשר ניתן לעשות בהם שימושים מגוונים. אפשר למצוא דגים מסוג לברק, אמנון, סלמון, טונה, דניס, דגים גדולים אשר ניתן לבשל ולטגן בתנור עם ירקות ותבלינים שונים. 

לצידם, אנחנו יכולים למצוא דגים קטנים, כולל ברברניות, קוד אשר ניתן גם אותם לבשל ולטגן. מדובר בדגים אשר נהוג להגיש בצלחת עם תוספות שונות. 

בסופרקמרטים ורשתות שיווק אפשר למצוא קופסאות שימורים עם דגים כגון טונה, סרדינים, הרינג, מאטיס ודגים קטנים נוספים.

 

המידע באדיבות האקדמיה למזון

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים