סוגי דגים – איפה אנחנו יכולים למצוא וכיצד ניתן להשתמש בהם

סוגי דגים

צעירים מוכנים לוותר על ירקות, והרבה מאוד צעירים ומבוגרים מוותרים על אכילת בשר מסיבות אידיאולוגיות, תזונתיות או אחרות, הרי שדגים נחשבים למאכל אהוב על כולם. בין אם זה בבישול, בין אם זה בטיגון ובין אם זה בצורות הכנה אחרות. 

אף על פי שישראל נהנית מרצועת חוף מאוד משמעותית לאורך כל גבולה המערבי, פלוס רצועת חוף בדרום הארץ, עדיין אנחנו לא נמצא בה בהכרח זנים רבים של דגים. דבר שניתן להבחין בכך בתפריטים של מסעדות או בסופרמרקטים ורשתות שיווק. מה שכן, אנחנו יכולים ליהנות מדגים טריים, דגים קפואים וכן במקרים מסוימים, יש לנו אפשרות גם לצרוך סוגי דגים בקופסאות שימורים. 

דגים נחשבים למאכל פופולארי ואהוב על ידי ישראלים רבים, בין היתר בזכות העובדה שהם טעימים, קלים יחסית להכנה, ניתן לשלב אותם עם שלל תוספות, וכן הם נחשבים מאוד בריאים. צריך לציין גם, בקרב לא מעט משפחות יהודיות, אכילת דגים בערב שישי זו מסורת ארוכת שנים. 

אילו סוגי דגים אנחנו יכולים למצוא?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של דגים, אשר ניתן לעשות בהם שימושים מגוונים. אפשר למצוא דגים מסוג לברק, אמנון, סלמון, טונה, דניס, דגים גדולים אשר ניתן לבשל ולטגן בתנור עם ירקות ותבלינים שונים. 

לצידם, אנחנו יכולים למצוא דגים קטנים, כולל ברברניות, קוד אשר ניתן גם אותם לבשל ולטגן. מדובר בדגים אשר נהוג להגיש בצלחת עם תוספות שונות. 

בסופרקמרטים ורשתות שיווק אפשר למצוא קופסאות שימורים עם דגים כגון טונה, סרדינים, הרינג, מאטיס ודגים קטנים נוספים.

 

המידע באדיבות האקדמיה למזון

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים את המטפלת הסיעודית הנכונה?
בחירה נבונה של מטפלת סיעודית ללא ספק תוכל לאפשר לכם לקבל את הטיפול הראוי ביותר ופשוט להיות הרבה יותר...
קרא עוד »
יונ 10, 2020
השקעה בקרקע חקלאית – מתי זה כדאי?
אנשים רבים מחפשים הזדמנויות נדל"ן חדשות. כאשר מחירי הדירות רק הולכים ועולים ועמם אחוז התשואה רק הולך...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
השכרת רכב בבני ברק
השכרת רכב בבני ברק הופכת לפופולרית יותר ויותר. חברות השכרת רכב מחפשות דרכים אמינות, משתלמות ונוחות...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022