סוגי דגים – איפה אנחנו יכולים למצוא וכיצד ניתן להשתמש בהם

סוגי דגים

צעירים מוכנים לוותר על ירקות, והרבה מאוד צעירים ומבוגרים מוותרים על אכילת בשר מסיבות אידיאולוגיות, תזונתיות או אחרות, הרי שדגים נחשבים למאכל אהוב על כולם. בין אם זה בבישול, בין אם זה בטיגון ובין אם זה בצורות הכנה אחרות. 

אף על פי שישראל נהנית מרצועת חוף מאוד משמעותית לאורך כל גבולה המערבי, פלוס רצועת חוף בדרום הארץ, עדיין אנחנו לא נמצא בה בהכרח זנים רבים של דגים. דבר שניתן להבחין בכך בתפריטים של מסעדות או בסופרמרקטים ורשתות שיווק. מה שכן, אנחנו יכולים ליהנות מדגים טריים, דגים קפואים וכן במקרים מסוימים, יש לנו אפשרות גם לצרוך סוגי דגים בקופסאות שימורים. 

דגים נחשבים למאכל פופולארי ואהוב על ידי ישראלים רבים, בין היתר בזכות העובדה שהם טעימים, קלים יחסית להכנה, ניתן לשלב אותם עם שלל תוספות, וכן הם נחשבים מאוד בריאים. צריך לציין גם, בקרב לא מעט משפחות יהודיות, אכילת דגים בערב שישי זו מסורת ארוכת שנים. 

אילו סוגי דגים אנחנו יכולים למצוא?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של דגים, אשר ניתן לעשות בהם שימושים מגוונים. אפשר למצוא דגים מסוג לברק, אמנון, סלמון, טונה, דניס, דגים גדולים אשר ניתן לבשל ולטגן בתנור עם ירקות ותבלינים שונים. 

לצידם, אנחנו יכולים למצוא דגים קטנים, כולל ברברניות, קוד אשר ניתן גם אותם לבשל ולטגן. מדובר בדגים אשר נהוג להגיש בצלחת עם תוספות שונות. 

בסופרקמרטים ורשתות שיווק אפשר למצוא קופסאות שימורים עם דגים כגון טונה, סרדינים, הרינג, מאטיס ודגים קטנים נוספים.

 

המידע באדיבות האקדמיה למזון

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבעות קריפטוגרפיים כמה הם שווים
עולם המטבעות הדיגיטליים לא נח לרגע.  אם תציצו לרגע באתרי הסחר והנתונים למטבעות אלו, תראו ירידה...
קרא עוד »
ספט 14, 2020
איך לבחור ספריה לבית
המאמר באדיבות https://www.olam-haasiya.co.il אין בית בלי ספרייה. אנחנו כעם הספר, מודעים לכך יותר מכל עם אחר. אך...
קרא עוד »
אוק 26, 2019
אזרחות ספרדית מה היא מקנה לי?
הטבות לאזרחות ספרדית: על פי התפיסה הרווחת של היותנו חלק מ"כפר גלובלי", אנשים רבים פועלים כיום לטובת...
קרא עוד »
ינו 23, 2020