ויאגרה או קמגרה?

ויאגרה וקמגרה הן שתי תרופות שניתן להשתמש בהן לטיפול בהפרעות זיקפה (ED). בשני המקרים, התרופות פועלות על ידי הגברת זרימת הדם לפין. יש להם גם השפעה דומה על כלי הדם בפין.

ויאגרה

ישנם מספר הסברים אפשריים לשם ויאגרה. יש אומרים שזו נגזרת של המילה הלטינית "מרץ", שפירושה "כוח" או "כוח". אבל אין ראיות התומכות בכך. הסבר אחר אומר שזה בא מהמילה היוונית "ויאגרה", שפירושה "ליצור אדם", או "ליצור אדם".

בעבר, כל דיבור או שיח בנושא מין, בעיות זיקפה ובעיות שפיכה, היה טאבו מוחלט וכמעט שלא היה נדון, בעיקר כתוצאה מרגשות שליליים של בושה ותחושת פגיעות מצד החברה.

כיום, בעידן החדש והליברלי שבו אנו חיים, ישנה פתיחות מסויימת גם לנושאים של מיניות ואף מצבי חולשה אצל גברים, שכן תופעה זו של פגיעה בתפקוד המיני תופסת מקום בקרב קבים באוכלוסיית הגברים, ונדמה שכבר אין בושה בלדבר על המיניות הגברית והרבה בזכות תרופת ה"פלא" – ויאגרה.

הויאגרה פותחה במקור כתרופה להורדת לחץ הדם הגורמת להרפיית שרירים והורדת קצב זרימת הדם. ויאגרה משמשת לבעיות זיקפה (ED) מכיוון שהיא מטפלת בלחץ דם גבוה ומשפרת את זרימת הדם לפין. זה עובד גם כתרופה לטיפול בתסמינים שונים הקשורים ל-ED כולל כאבי ראש, התכווצויות בטן ושפיכה מוקדמת.

קמגרה

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. זה עובד על ידי הגברת זרימת הדם לפין. ניתן ליטול קמגרה דרך הפה באמצעות כדורים, באמצעות תכשיר ג’ל, בהזרקה ובצורת תרסיס לאף. קמגרה זמינה בצורת טבליות שאתה לוקח דרך הפה. קמגרה מגיעה גם בתמיסת פומית המשמשת כזריקה מתחת לעור. Kamagra מיוצרת על ידי חברת התרופות פייזר, והיא נמכרת תחת מספר שמות מותגים כולל Apcalis (גנרי), Avanafil (גנרי), Gelmax (גנרי), Kamagrezza.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעצב את הסלון מהחלומות?
מי שיגיד לכם כי יש חדרים בבית שהינם חשובים ויש חדרים שלא חושבים פשוט משקר לכם. כל חדר בבית הוא חשוב...
קרא עוד »
ספט 18, 2018
איך בוחרים שידה לכניסה לבית? – המדריך המלא
שידה היא רהיט רב תכליתי שיכול להוסיף סגנון ופונקציונליות לכניסה שלך. הוא מספק מקום אחסון לפריטים כמו...
קרא עוד »
מאי 17, 2023
ביטוח לכלבים – מדוע חשוב שיהיה לנו ביטוח כזה
כשאנחנו מביאים כלב הביתה, בין אם הוא גור או כלב בוגר, אנחנו מסתכלים רק על הצד החיובי, הצד היפה שבעניין,...
קרא עוד »
אוג 22, 2019