איזה כיף לכם. אתם טסים להודו. אין ספק שמדובר באחר מהמקומות היותר מגניבים לטוס אליהם אבל לפני שאתם אורזים מזוודות, חשוב שתדעו קצת יותר על אשרות הכניסה למדינה. אז איך זה עובד וכמה זמן לוקח להוציא ויזה להודו?

ויזה להודו

ידע שווה המון ואת זה, למדו ישראלים רבים על בשרם. למה אנחנו מתכוונים? ובכן, על כך שבתוך כמה דקות, במקום לחכות שעות בתור, תוכלו להפיק ויזה להודו ומהירות, בקלות ולקבלה תוך כמה ימים למייל האישי שלכם.

איך זה עובד? בעזרת אתרים ייעודיים ופשוטים לתפעול, תוכלו להזין את הפרטים שלכם, לשלם באשראי ולקבל את הויזה ההודית שלכם היישר אל המייל האישי. זה הכי קל שיש ורבים מהישראלים, מנצלים את היעילות הזו.

מהן הדרישות להגשת בקשה לויזה?

על מנת להגיש בקשה מקוונת לקבלת ויזה להודו, תזדקקו להעתקים סרוקים של כל אחד מהמסמכים הבאים כדי להעלות לטופס הבקשה המקוון:

  • תמונה בסגנון פספורט
  • עותק של דף המידע של הדרכון שלכם
  • יישום PDF (שאותו תוכל למלא מטופס ההזמנה המקוון, תצטרכו להקליד את התשובות שלכם, לשמור את ה- PDF ולהעלות אותו לטופס)
  • מסמכים נוספים כמתבקש

מה עלי לעשות לאחר קבלת הויזה שלי בדוא"ל?

לאחר אישור בקשת הוויזה שלכם, היא תישלח אליכם בדוא"ל. עליכם להדפיס עותק, לשאת את הדרכון שלכם ולהביא אותו איתכם כשאתם נוסעים להודו. זכרו פרטים אלה כדי שלא תסתבכו מידי בדרככם לחופשה.

אנו ממליצים להדפיס שני עותקים ולשמור אחד עם הרישומים שלכם. כאשר אתם מגיעים להודו, עליכם להצטייד בוויזה שלכם יחד עם הדרכון. בשדה התעופה עם ההגעה, המידע הביומטרי שלכם (טביעות אצבע סרוקות) יילקח ומדבקת הוויזה תוצב בתוך הדרכון שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים