מכונת שטיפה בלחץ מים – מגוון מכונות ביבוא אישי

מכונת שטיפה בלחץ מים

הרצפה הנה המשטח המרכזי שבו אנו הולכים. בין אם מדובר באזור בילוי, במהלך העבודה, בבית שלנו, במשחק כדורגל או בכל מקום אחר שבו אנו נמצאים – חשוב לשמור על הניקיון של הרצפה מבחינת פסולת, שמנים, נוזלים אחרים ומזהמים אחרים. מלבד העובדה שזה עשוי להסריח את הסביבה שלנו ויהפוך אותה ללא נעימה לשהייה, הרבה שזה עשוי גם לפתח עובש ומחלות, להזיק לסביבה עם פסולת לא מתכלה ועוד. כדי לשמור על רצפה נקייה (אפילו אם מדובר במשטחים שונים) בתי עסק וארגונים שונים עושים שימוש במכונת שטיפה בלחץ מים.

דוגמאות לשימוש במכונת שטיפה בלחץ מים לשטיפה הרצפה:

  • מוסדות אקדמאיים וחינוך – בבתי ספר, אוניברסיטאות, מכללות ומרכזי לימוד שונים יש תנועה ערה של תלמידים, סטודנטים, מרצים, מורים, אורחים ואנשי צוות למיניהם. חשוב לשמור על הניקיון ללא קשר למכונת השטיפה בלחץ מים אולם זהו מכשיר שיכול לעזור לשרת/לעובדי הניקיון במקום לכסות שטחים בצורה מהירה ויעילה יותר, וודאי כאשר מדובר בשבילים ומדרכות בשטחים פתוחים.
  • קניונים – הילדים שפכו גלידה? נשפך שמן או נוזל מחליק על הרצפה? אנשים נכנסו עם בוץ מבחוץ ביום חורפי? בקניון התחזוקה והניקיון הם חלק בלתי נפרד במהלך יום העבודה וגם בלילות כאשר אין אנשים בקניון וזהו זמן נפלא לשטוף את הרצפה. מכונת שטיפת לרצפה אחת בכל קניון הנה בגדר חובה.
  • מרכז מסחרי – מתחמי קניות ובילויים, מרכזים מסחריים, מרכזי ביג ועוד.
  • מפעלים – שבהם יש לכלוך, אשפה, נסורת, שבבים, ניירת ואינספור פסולת המיוצרת במהלך העבודה ועל ידי העובדים והעוברים ושבים במקום.
  • אולמות ספורט – ניקיון הוא קריטי לשמירה על בטיחות השימוש באולם ומניעת פציעות מספורטאים.
  • קבלי בניין/חברות ניקיון – קבלן סיים עבודת שיפוץ? יש לנקות את הבית/הבניין/הלובי והכניסה וזאת יעשה באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים המסירה גם כתמי צבע וכתמים קשים.

לרכוש את המכונות הטובות ביותר מהיבואן הטוב ביותר:

אצלנו באתר של חברת אלרז תוכלו למצוא מגוון רחב של מכונות שטיפה לרצפה בגדלים ומחירים שונים. החברה מספקת אחראיות למוצריה ושירותי אדיב ומהיר עד בית הלקוח. צרו קשר לפרטים נוספים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סילרים לאיטום – הפתרון לרטיבות
איטום משטחים ניתן להיעשות בשתי צורות עיקריות. האחת היא איטום מתחת לריצוף וישירות על הבטון והשני הוא...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
נזקי הצפה – יש מה לעשות בנדון
כל מי שגר בבניין משותף, יודע שמפעם לפעם מתרחש מצב לא נעים במיוחד שנקרא הצפה. לפעמים השכן בדירה מלמעלה...
קרא עוד »
אוג 21, 2019
יועץ בטיחות אש – פשוט חובה לבדיקת המבנה
פנייה אל יועץ בטיחות אש תהיה קריטית עבור כל אחד מכם שירצה לוודא כי המבנה שלו נמצא במצב תקין וזאת כל...
קרא עוד »
יונ 04, 2021