6 סגנונות של טבעות נישואין שכדאי להכיר

טבעות נישואין

אחרי שבן הזוג הציע נישואין והאישה הסכימה, הם נכנסים לתהליך ארוך ומייגע של תכנון החתונה. אחד השלבים בתהליך זה, כולל בין היתר, רכישת טבעות נישואין. לשם כך הם פונים אל חנות תכשיטים או אל מעצבת שתעצב עבורם טבעת נישואין שתתאים להם.

כל זוג צריך לדעת, שיש סגנונות שונים של טבעות נישואין, מדובר על סגנונות עיצוב ייחודים, אשר באים לידי ביטוי בצורות שונות. מלבד הסגנונות השונים, הרי שבעת רכישת טבעת ישנם כללים שונים שצריך לעמוד בהם על מנת שיהיה ניתן להשתמש בטבעת בצורה נכונה.

חשוב לומר, מי שמעוניין לעשות חתונה באמצעות הרבנות, חייב לוודא שהטבעת בא הוא משתמש היא כשרה, כלומר טבעת עגולה ונקייה. לאחר החתונה הוא יכול להתקין על גבי הטבעת יהלומים שונים. אסור שהטבעת תהיה פגומה ולכן היא צריכה להיות חלקה וישרה.

מעבר לכך אזי שאנחנו יכולים למצוא סגנונות שונים של טבעות נישואין, כפי שמוצע באתר http://www.mjm.co.il/. אנחנו נציג את הסגנונות השונים, ולאחר מכן כיצד ניתן לרכוש טבעת נישואין.

סגנון אחד של טבעות נישואין, הן טבעות עם יהלומים במרכז, בצורה ישרה וחלקה. סגנון אחר הן טבעות עם יהלומים סביב הטבעת, מדובר על יהלומים קטנים שיושבים על גבי הטבעת או שקועים בתוכה. סגנון נוסף של טבעת היא בעיצוב אישי, כאשר הטבעת איננה בהכרח עגולה באופן שלם, אלא הזרועות שלה נפגשים בצורות שונות. ניתן למצוא גם טבעות רטרו או וינטאג' אשר מציעות מאפיינים קלאסיים שהיו מוכרים לנו מהעבר. סוג אחר של טבעת, היא עם חספוסים וסימנים שונים. פה מדובר על טבעת שהיא איננה נקייה, מן הסתם.

כאמור, מלבד סגנון של טבעות, אזי שצריך לדעת כיצד לקנות אותה בצורה נכונה. לשם כך יש לבחור את המידה הנכונה, יש לשים לב מאילו חומרים היא מורכבת ולוודא שמדובר בחומרים אמיתיים ולא חיקוי או זיוף. שכן במקרה כזה, הטבעת תיהרס בקלות. בנוסף, יש לוודא שהטבעת ניתנת לשינוי, בין אם זה מבחינת גודל ובין אם זה מבחינת הוספה של יהלומים או חידוש שלהם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים