מהו ארון רחף?

מהו ארון רחף?

ארון רחף, כשמו כן הוא, ארון שנדמה שהוא מרחף כמה סנטימטרים באוויר. ארונות מסוג זה מעוצבים כך שלא רואים את המסילה כלל והיא למעשה חבויה בתוך דלתות הארון מה שמייצר את התחושה שהארון מרחף. זוהי טכנולוגיה שהחלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות זאת בזכות לתנופת העיצוב שהיא מעניקה לחדרים רבים. 

ארון רחף, מה אתם באמת צריכים לדעת?

ארון ללא מסגרת

אחת העובדות על ארון רחף היא העובדה שהוא ארון ללא מסגרת. שום דבר לא תוחם את דלתות הארון וזה מייצר מראה יותר אלגנטי ומתוחכם. כאשר בארונות הרגילים קיימת תחתית בסיס לארון עצמו, ארונות הרחף מעוצבים בצורה כזו שאין צורך במסגרת ומסילות הדלתות מוסתרות.

ארון מעוצב

כמה פעמים יצא לכם לשמוע על עיצובים מעניינים לארונות הזזה? אתם אולי תופתעו לגלות אבל בשנים האחרונות ארונות ההזזה ובפרט ארונות הרחף הפכו להיות חלק כמעט בלתי נפרד מעולם העיצוב והאומנות כאשר ניתן לשלב כל יצירת אומנות שתרצו על הארונות הללו. 

ארון לכל מקום

ארון רחף אולי נשמע יוקרתי עד מאוד, אך אין זה אומר שהוא מיועד רק למקומות כמו משרדים או חללים שנועדו להרשים. ארונות רחף יכולים להיות בכל חדר, בכל בית ולכל מטרה. זהו אחד היתרונות הבולטים ביותר של ארון הרחף. הוא יכול להתאים לכל מקום.

ארון ממוגן 

על אף שארון הרחף נשמע כמו משהו מסוכן, רק כי נדמה שהוא מרחף, אין זה אומר שהוא באמת מסוכן. ארון רחף המאושר תחת התקנים הרלוונטיים אליו מגיע יחד עם כל מנגנוני הבטיחות מתוך דאגה ששום דבר לא יקרה ושהדלתות לא יזוזו ממקומן יותר ממה שהן אמורות.

לסיכום,

אם אתם חושבים על ארון רחף לחדר השינה שלכם, הקליקו כאן ותוכלו להגיע אל חברה המתמחה בתחום. כך אתם בהחלט הולכים לשדרג את החדר וליהנות מארון נוח ושימושי בעל פתרונות אחסון רבים וטובים. 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי יהדות
האוכלוסייה היהודית היא מהותיקות בעולם. יהודים קיימים כבר מאות שנים והתרבות שלהם השפיעה על היבטים...
קרא עוד »
יונ 29, 2022
קורס אנגלית לילדים – מכינים אותם לעתיד
אם תשקיעו בלימודי האנגלית של הילדים שלכם ותחזקו אותם עם קורס לשפה שיוכל לשפר משמעותית את כישורי השפה...
קרא עוד »
יונ 16, 2021
לאילו כאבים מתאים אקדח עיסוי
אקדחי עיסוי הפכו בשנים האחרונות למוצר פופולארי מאוד בכל רחבי העולם. ספורטאים ומאמני כושר רבים תומכים...
קרא עוד »
אוג 10, 2021