מה זה בידוד גג הפוך?

מה זה בידוד גג הפוך?

בידוד גג הפוך זו אחת משיטות הבידוד – איטום שמציע פתרון לגגות. איטום זה מתאים לגגות מסוימים והוא נועד לספק גם בידוד וגם איטום. על שכבת האיטום מיישמים שכבה נוספת של אבנים. שכבה זו נועדה להגן על שכבת האיטום וכך למנוע שחיקה ונזקים מצטברים במהלך השנים. אמנם יש יתרונות לסוג בידוד זה, אם כי גם חסרונות יש לו. היות שכך חשוב מאוד להיוועץ עם איש מקצוע מומחה בענף, וזאת כדי לקבל הכוונה מדויקת ומתאימה למצב הגג לנתונים בשטח, ולקבל החלטה באשר לבחירת הבידוד המתאים ביותר.

העלויות במקרה של תקלה

בידוד גג הפוך עלול לגבות מחיר יקר בשלב בו נוצרת תקלה. כיוון שכאשר יהיה צורך לטפל בשכבת האיטום יהיה על נותני השירות לטפל לפני כן בשכבה הנוספת שמחפה עליה. מה שיסרבל את העבודה וגם ייקר אותה. היות שכך נמנעים במקרים מסוימים מבידוד גג הפוך. אם כי במקרים בהם בידוד זה יהיה המומלץ והיעיל ביותר, בהחלט ישקלו את האפשרות הזו על כל היבטיה, כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ספציפית עבור שיפוץ בניין משותף או כל מבנה רלוונטי אחר.

בחירת גורם מקצועי לביצוע העבודה

בכל מקרה, ואין זה משנה מהי השיטה הרצויה לכם, אתם חייבים להיות בטוחים כי המלאכה מופקדת בידיים אמונות. למה הכוונה? ליכולות המקצועיות של החברה, ולמיומנות שהיא רכשה במהלך השנים. במידה וצוות קבלני איטום של החברה אכן מוכיח את עצמו כמקצועי, במידה והחברה מכירה היטב את כל שיטות האיטום ואת כל החומרים הרלוונטיים לתחום, היא תוכל להציע לכם את הפתרון המתאים והטוב ביותר לגג שלכם. וזאת לאחר בדיקה מעמיקה ובחינה של הנתונים בשטח. כי אחרי הכול האיטום הטוב ביותר, הבידוד המוצלח ביותר הוא זה שמתבצע בהתאמה מדויקת לנתונים בשטח.

לקבל ייעוץ אמין ועבודה מקצועית

היות שכך חשוב לכם לקבל הצעת עבודה וכן הצעת מחיר על בידוד גג הפוך רק אחרי שהחברה בודקת את הגג ואת המבנה שלכם. אחרי שהיא שומעת את המטרות של העבודה ואת הערכים שחשובים לכם. לאחר שקבלתם הצעת מחיר וייעוץ בדבר הדרך הטובה ביותר, תוכלו להחליט!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

טיפול בילדים בשמנים

טיפול בילדים בשמנים

היום גוברת המודעות לגבי ריפוי טבעי באמצעות שימוש בצמחי מרפא, תזונה מאוזנת ומותאמת אישית וכמובן שמנים אתריים. הרפואה המסורתית השתמשה מאז ומעולם בשמנים שונים, על

קרא עוד »
מוכנות לכיתה א'

מוכנות לכיתה א'

כל הורה שמגיע לשלב שבו הילד עומד לפני העלייה הדרמטית לכיתה א', מכיר את ההתרגשות והציפייה שהמעמד הזה מזמן. אך חשוב לזכור כי מעבר לכל

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים