מהו מזון מלכות ואילו יתרונות הוא מספק?

מזון מלכות הוא סוג של מזון שנמצא בשימוש ברפואה הסינית המסורתית במשך מאות שנים. הוא נצרך לעתים קרובות כתוסף בריאות וניתן למצוא אותו במזונות כגון דבש, אבקה, וגלידה מלכותית. חומר זה מכיל חלבונים, ויטמינים A, B12, B2, B5, C ו-E החיוניים לתפקוד תקין של גוף האדם. הסיבה העיקרית לכך שאנשים צורכים ג'לי מלכותי היא בגלל שהוא מכיל חומרים הידועים כ"אקטינידים" בעלי תכונות נוגדות חמצון. חומר זה מסייע במניעת היווצרות תאים סרטניים בגוף על ידי עיכוב צמיחת תאי גידול.

כיצד מזון מלכות מיוצר?

מזון מלכות הוא חומר המיוצר על ידי בלוטות דבורי הדבש בבטן. הוא משמש כתוסף מזון וכתרופה. מזון מלכות קיים כבר מאות שנים ושימשה על ידי תרבויות רבות לשיפור הבריאות, חיזוק חסינות ולטפל במחלות שונות. אמרו שהמצרים הקדמונים השתמשו במזון מלכות כחלק מהתזונה שלהם עבור הפרעונים שלהם. קיסרים סינים עתיקים ניסו גם מזון מלכות על היתרונות הבריאותיים שלו. היוונים השתמשו בו כדי להפוך את היין לטעים יותר, בעוד הרומאים השתמשו בו כאפרודיזיאק. בעת המודרנית, מזון זה הפך פופולרי בצרפת, שם הוא נמכר בבתי מרקחת תחת השם "אבקת דבורים".

יתרונות בריאותיים רבים:

מזון המלכות הוא תוסף מזון ששימש ברפואה הסינית המסורתית כדי לעזור להגביר את הצמיחה, החיוניות והבריאות. המזון הוא סוג של הפרשה מבלוטת ההיפו-פרינגי של דבורי הדבש העובדות. הוא מכיל חלבונים, ויטמינים, מינרלים ואנזימים בעלי ערך לבריאות האדם. השימוש הנפוץ ביותר בג'לי מלכותי הוא כתוסף בריאות לתינוקות וילדים. החלבון החשוב ביותר בג'לי מלכותי נקרא מעכב פרוטאז סרין (SPI). חלבון זה עוזר להתפתחות המוח אצל תינוקות על ידי עצירת הפירוק של תאי המוח במהלך ההתפתחות.

קנו עכשיו במשק לין>>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות הבלתי ידועים של בחירת מקום האירוע הנכון
בתחום תכנון האירועים, בחירת המקום חורגת הרבה מעבר לספק מקום להתכנסות. כמומחה שקט בתחום זה, אני אשפוך...
קרא עוד »
דצמ 25, 2023
איזה מרצפות מתאימות לריצוף שיש יוקרתי?
אם תהיו מעוניינים לשדרג את ביתכם מבחינה עיצובית ולהפוך את המראה שלו להרבה יותר יוקרתי, תוכלו ללכת על...
קרא עוד »
פבר 08, 2021
ירידה מהארץ לפני גיוס – מה זה אומר ומה התנאים לכך?
מה קורה במקרה של ירידה מהארץ לפני גיוס? משפחות עם ילדים לפני גיל צבא אשר מבקשות לעזוב את הארץ ולהגר...
קרא עוד »
יול 27, 2022