גבול אדום – סמים בצבא

יש עבירות שאסור להתקרב אליהם. אלו פעולות שלא נוטים לוותר עליהם ולעבור בעקבותיהם לסדר היום. אחת מהן הינה צריכת סמים. כל חייל שמשר בצבא צריך לדעת שיש מעשים שלא ייעשו, נקודה. אבל למרבה הצער יש לא מעט מקרים של חיילים שמשרתים בצבא, אבל למרות זאת הם נוטים להיכשל בביצוע פעולות שכאלו. למרות שצריכת סמים בצהל זה גבול אדום, לא פעם מגלים כי חיילים וחיילות התמכרו לצריכה חמורה זו.

מעקב ואיתור חיילים שצורכים סמים

בצבא קיים מערך מיוחד שמתייחס לצריכת סמים בצבא. מערך זה נועד לאתר בצורה יעילה וממוקדת חיילים שנוטלים סמים. על מנת לאשש את החשדות עושים במצ"ח שימוש בכלים מדויקים שמעלים מסקנות ברורות. אחת מהן הינה בדיקות שתן. חשוב מאוד לכל חייל להיות מודע לכך שהוא לא חייב במקרה של חשד לשתף פעולה עם החקירות, והוא לא חייב לתת לחוקרים לבצע את הבדיקות. אם כי מנגד – הוא חייב לפעול כחוק ולא לגרום להמרה בעונשים שיוטלו עליו. לשם כך הוא צריך לעזרה מקצועית של עורך דין צבאי.

מהי התועלת של עורך דין צבאי?

עורך דין צבאי הינו איש מקצוע שהוסמך לספק שירותי עריכת דין. אם כי הוא בקיא ומנוסה במיוחד במערכת המשפט הצבאית. יש להבין כי היא מתנהלת בצורה שונה משמעותית מכל מה שמוכר במערכת המשפט האזרחית. זה רלוונטי גם לנושא של סמים. לכן יש להיות בטוחים כי עורך הדין אתו אתם יוצרים קשר הינו מוסמך ומנוסה בתחום עריכת דין צבאית. מתוך ההיכרות שלו עם הכללים וההתנהלות בנישה הזו, הוא יכול למצוא דרך להועיל במידה רבה לחייל שעומד לתת את הדין בגין סמים בצבא. כך העונש שיוטל עליו – יופחת.

למידע נוסף פנו לעורך דין לחקירות מצח אבי פינרסקי

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבקת פרופוליס לבעלי חיים
אבקת פרופוליס היא תרופה יעילה וטבעית לבעלי חיים. זהו נוגד חמצון רב עוצמה שעוזר להפחית דלקת, להגביר את...
קרא עוד »
מאי 03, 2023
קורס עזרה ראשונה – למי זה מתאים?
אנשים שעוסקים במקצועות שדורשים הסכמה בהענקת עזרה ראשונה מצריכים את בעלי המקצוע לעבור קורס עזרה...
קרא עוד »
יונ 30, 2021
מי יכול לעזור לכם בהכנת דוחות מס אמריקאיים?
קיימות תוכנות רבות להכנת דוחות מס אמריקאיים הזמינות לשוק הצרכנים. הנפוץ ביותר הוא TurboTax. אמנם יש עוד...
קרא עוד »
ספט 22, 2022