גבול אדום – סמים בצבא

יש עבירות שאסור להתקרב אליהם. אלו פעולות שלא נוטים לוותר עליהם ולעבור בעקבותיהם לסדר היום. אחת מהן הינה צריכת סמים. כל חייל שמשר בצבא צריך לדעת שיש מעשים שלא ייעשו, נקודה. אבל למרבה הצער יש לא מעט מקרים של חיילים שמשרתים בצבא, אבל למרות זאת הם נוטים להיכשל בביצוע פעולות שכאלו. למרות שצריכת סמים בצהל זה גבול אדום, לא פעם מגלים כי חיילים וחיילות התמכרו לצריכה חמורה זו.

מעקב ואיתור חיילים שצורכים סמים

בצבא קיים מערך מיוחד שמתייחס לצריכת סמים בצבא. מערך זה נועד לאתר בצורה יעילה וממוקדת חיילים שנוטלים סמים. על מנת לאשש את החשדות עושים במצ"ח שימוש בכלים מדויקים שמעלים מסקנות ברורות. אחת מהן הינה בדיקות שתן. חשוב מאוד לכל חייל להיות מודע לכך שהוא לא חייב במקרה של חשד לשתף פעולה עם החקירות, והוא לא חייב לתת לחוקרים לבצע את הבדיקות. אם כי מנגד – הוא חייב לפעול כחוק ולא לגרום להמרה בעונשים שיוטלו עליו. לשם כך הוא צריך לעזרה מקצועית של עורך דין צבאי.

מהי התועלת של עורך דין צבאי?

עורך דין צבאי הינו איש מקצוע שהוסמך לספק שירותי עריכת דין. אם כי הוא בקיא ומנוסה במיוחד במערכת המשפט הצבאית. יש להבין כי היא מתנהלת בצורה שונה משמעותית מכל מה שמוכר במערכת המשפט האזרחית. זה רלוונטי גם לנושא של סמים. לכן יש להיות בטוחים כי עורך הדין אתו אתם יוצרים קשר הינו מוסמך ומנוסה בתחום עריכת דין צבאית. מתוך ההיכרות שלו עם הכללים וההתנהלות בנישה הזו, הוא יכול למצוא דרך להועיל במידה רבה לחייל שעומד לתת את הדין בגין סמים בצבא. כך העונש שיוטל עליו – יופחת.

למידע נוסף פנו לעורך דין לחקירות מצח אבי פינרסקי

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 דברים שלא ידעתם על משכנתאות
משכנתא, אותה הלוואה מיוחדת אותה לוקחים לצורך רכישה של נכס לרוב עם התחייבות למשך כמה עשרות שנים. להלן 10...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
פתיחת שוק הנכסים היווני: תובנות חיוניות עבור קונים פוטנציאליים
האם אתה שוקל את הרעיון של בעלות על נכס במדינה שובת הלב של יוון? בתור סמכות בתחום הנדל"ן, אני כאן כדי...
קרא עוד »
נוב 23, 2023
הרחקת חתולים – פנו לשירותי חברת הדברה
דבר כמו הרחקת חתולים יכול להיעשות בהצלחה רבה וזאת אם תבחרו לפנות אל חברת הדברה מקצועית אשר תהיה...
קרא עוד »
יונ 06, 2021