מתי זה הזמן לקרוא לביובית?

אם יש לכם כשל בקו הביוב, רשימת הסיבות הסבירות להזמנה של ביובית אינה ארוכה במיוחד. כשלים בקווי ביוב אינם כל כך נפוצים, וכאשר הם מתרחשים, לרוב יש סיבה די ספציפית. אז מתי זה בדיוק הזמן לקרוא לביובית?

 

מתי זה הזמן לקרוא לביובית?

אם יש לכם בחצר או ברחוב עצים ועלים רבים, קו הביוב שלכם עשוי להיות בסיכון לחסימות ולסתימות על ידי השורשים והעלים. שורשי העץ יכולים לצמוח כמה מטרים לכל הכיוונים בחיפוש אחר מקור מים, וקו הביוב שלכם, יכול לספק זאת.

אם שורשי העץ צומחים לכיוון קו הביוב שלכם, הם יכולים לחסום אותו ולגרום לדליפות; אחד הדברים האלה עלול לגרום לסתימות ולבעיות שבשבילם תצטרכו איש מקצוע כדי לטפל בהם בצורה נאותה.

 

חסימות ביוב

כל דבר שתניחו לי הניקוז של הביוב, יכול בסופו של דבר לגרום לחסימה בקו הביוב שלכם. מוצרי מזון, גריז ונייר רב שלא נועדו להישטף – יכולים לשים את עצמם בקו הביוב שלכם וליצור חסימות לאורך זמן שיגרמו לנזקים כבדים בקו הביוב שלכם.

 

קו ביוב ישן – מה לעשות?

קווי הביוב עלולים להיות בעייתיים ולהיחסם הרבה פעמים בגלל הגיל המתקדם. לאחר עשרות שנים של חשיפה לתנאים קשים הן בתוך הצינור והן מחוצה לו, הקו יכול פשוט להיסדק או להישבר ולגרום לכם לבעיות רבות.

חפשו את חברת הביוב הטובה באזור מגוריכם ונסו לבדוק האם אתם צריכים להחליף את צינורות הביוב או שמה להישאר עם הישנים. לא בכל מצב צריך להחליף את הצינורות אלא רק בזמן שהדבר חוזר על עצמו ואתם שמים לב שהוא שסתימות בו מתרחשות אחת לכמה חודשים, מה שמעיד על בעיה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים