מחירי מזרני ילדים

קיימים שלושה סוגים של מזרני ילדים שכולם איכותיים ומומלצים לילדים. העלות של כל אחד מהם היא כמה מאות שקלים.

דגמים של מזרנים 

הדגם הבסיסי של המזרנים עשוי מספוג איכותי. מדובר בדגם מעולה שיכול לשרת את הילד לאורך שנים רבות והעלות שלו היא 469 ₪ (נכון למאי 2022 ).

הדגם המשופר הוא בעל גב אורטופדי לילדים, בסיס קשיח הממוקם בחלק התחתון של המזרן ותוספת של ספוג רך בחלק העליון שלו. השכבה הנעימה של הספוג מאפשר לכל ילד שינה עמוקה ורציפה לאורך כל הלילה ולכן הוא קם בבוקר רענן וערני. העלות שלו היא 559 ₪ (נכון למאי 2022 ). 

דגם פרמיום הוא דגם שכולל יתרונות רבים, הן חומר לטקס והן העובדה שהוא מזרן אורטופדי. כך הוא מעניק מצד אחד שינה רכה ונעימה ומצד שני הוא תומך בגוף המתפתח שנמצא בהליך של גדילה וצמיחה. העלות שלו היא 659 ₪ (נכון למאי 2022 ). 

שינה בריאה על מזרנים מעולים 

על המזרנים הללו הילדים נהנים משינה מצוינת ולכן הם משמשים אותם לאורך שנים רבות. כאשר המזרן עשוי מלטקס הוא מעניק להם פינוק, רוך ונעימות מקסימלית. 

כאשר קונים את אחד מהסוגים של המזרנים הללו, להורים יש שקט נפשי כיוון שהם רוכשים את אחד הדגמים האיכותיים ביותר שיאפשר לילד צמיחה וגדילה במקביל לשינה הרציפה. 

החלפה של מזרן 

כאשר הילדים גדלים ולאחר כמה שנים שהמזרן נמצא בשימוש, כדאי להחליף אותו ולקנות מזרן חדש התואם את הצרכים של הילד על פי גילו. קיימת חשיבות רבה לרכישה תמיד של מזרן שהוא בעל מרקם אורטופדי וכך להעניק את השמירה המיטבית על איבריו של הילד בתקופת הגדילה והצמיחה שלו. למידע אודות מזרון יחיד לילדים

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו בדק בית מקצועי ומתי כדאי לעשות זאת?
בדק בית מקצועי הוא הדרך האולטימטיבית ביותר שלכם לאתר ליקויי בניה. כאשר אתם מבצעים בדק בית אתם יכולים...
קרא עוד »
נוב 28, 2019
תחפושות בהשראות סרטי טרנטינו
מגדירים את עצמכם בתור חובבים מושבעים של סרטי טרנטינו? בין אם נשבעתם בקסם של כלבי המשמורת, ספרות זולה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2019
דוד בן הרוש ועיריית יבנה – יש דברים שאי אפשר להפריד
דודו בן הרוש ועיריית יבנה נחשבים ללא ספק לצמד מילים אשר מופיע יחדיו לא פעם ולא פעמיים. כדאי לזכור כי...
קרא עוד »
נוב 30, 2020