מי אתה מנטליסט?

מנטליסט הוא אדם בעל יכולות מופלאות לראות ולבצע פעולות ספציפיות שאנשים נורמטיביים אינם מסוגלים לראות או לחוש. 

מנטליסט 

היכולות הייחודיות של המנטליסט , אומן על חושי, מתבטאות בראיית דברים שהם מעבר לדברים הפיזיים אשר כל אדם רואה, כמו לדוגמה הבנה מעמיקה של האדם האחר על ידי קריאת שפת הגוף שלו מתוך הידע המעמיק שלו מה מציינת כל הבעה וכל תנועה בהתנהלות הטבעית של כל אדם, כמו כן קריאת המחשבות אשר רצות בראשו וטלקינזיס. האפשרות להגיע למסוגלות זו נובעת מהאינטואיציה הגבוהה של המנטליסט תוך שימוש באלמנטים כמו דמיון מודרך, כוח ההשפעה והיפנוזה.

המנטליסט מודע מראש לבחירה של האדם בפריט זה או אחר ולכן יכול לחזות את העתיד ולהציב לדוגמה קלף ארבע לב אדום כיוון שאין ספק שזה יהיה הקלף הספציפי שיישלף מתך החפיסה.

המנטליסט מסוגל להטמיע מחשבות יוצאות דופן אצל האדם מולו, לבצע במוחו סוג של היפנוזה וכך להעבירו למסלול הרצוי, אשר נראה במציאות העכשווית.

כמו כן, חיזוי העתיד לגבי דברים שיקרו כמו לדוגמה את תוצאות הבחירות או את השיר שאדם מסוים יבחר לשיר מתוך מבחר של שירים שיוצעו לו. חפצים אשר מוסתרים במקום זה או אחר יימצאו מהר מאד על ידי המנטליסט והוא מסוגל גם להזיז אותם מנקודה לנקודה בכוח המחשבה שלו.

הופעה של מנטליסט 

הופעה של מנטליסט היא אחת ההופעות המרתקות ביותר הקיימות. המופע כולל אין ספור תרגילי טלפתיה, חיזוי העתיד, מציאת חפצים ומחשבה. ההצלחות אשר מגיעות בזו אחר זו סוחפות את הקהל והוא נפעם מכל תרגיל חדש ומכל תוצאה אשר מפתיעה הן את המתמודד והן את כל הקהל באירוע.

במהלך ההופעה המנטליסט מבקש מהמתמודד לבצע כמה וכמה פעולות כמו בחירת שם או מקום. ההיצע הוא עצום אך הבחירה נופלת בדיוק על אותו המקום שעליו חשב המנטליסט וחוט המחשבות שלו ושל המתמודד הגיעו לפסגה זהה וכך המנטליסט מראה את השלט אשר הוכן מראש עם הבחירה שהתממשה.

הפעילות יוצאת הדופן של הפרופורמר משפיעה מאד על הקהל אשר נהנה מהתובנות ומההפתעות.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה זמן זה לפסיכומטרי?
אחד המבחנים הקשים ביותר שעומדים בפני צעירים וצעירות, אחרי מבחני בגרות, הוא המבחן הפסיכומטרי. זהו מבחן...
קרא עוד »
יול 06, 2020
כל הסיבות לרכוש קירוי חניה
אם יש משהו בלתי נסבל בישראל, זה להיכנס בקיץ למכונית חמה. זה אפילו לא משנה אם המכונית שלכם בצבע שחור...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
משחקי חשיבה – להניע את המוח
אנו חיים בעידן הדיגיטלי. עידן של גוגל, של מיילים, של קניות באינטרנט, של מציאות מדומה ורשתות חברתיות....
קרא עוד »
אפר 29, 2022