7 רשתות המשחקים המפורסמות והגדולות בחו"ל

חנות משחקים

רשתות המשחקים הגדולות בחו"ל מציעות היום הרבה יותר מכל מה שיש בחנויות או רשתות המשחקים בארץ. כיף לבקר עם הילדים ברשתות המשחקים הללו ותמיד אפשר למצוא בהם משחקים ומתנות לילדים שנשארו בבית.

רשתות המשחקים בחו"ל הם כבר מזמן לא משחק ילדים… קבלו את 7 רשתות המשחקים המפורסמות והגדולות ביותר שיש היום בישראל.

לונדון: Hamleys דובי פדינגטון ומומינים

אם העיר לונדון היא היהלום בכתר של הממלכה בריטית. אזי ניתן לקבוע מעבר לכל ספק כי חנות הדגל של האמליז היא המלכה במקום. מדובר ברשת חנויות בריטית לצעצועים. עולם עצום ומלא קסם המציע שלל הרפתקאות לכל הגילאים. החנות מציעה שבע קומות של דובי פרווה קלאסיים, בובות ברבי דגמי לגו ועוד.

ברצלונה:  Puzzlemania – להרכיב את הפאזל

חנות פאזלים גדולה המציעה מגוון עצום של פאזלים מסוגים שונים. פאזלים עם אלפי ושרות אלפי חלקים, פאזלים בנושאים אטרקטיביים במיוחד ואגף מיוחד של פאזלים לאספנים.

רומא: Bartolucci לפגוש את פינוקיו

מי אינו מכיר את הסיפור של פינוקיו, הילד שחפץ להיות ילד אמתי. אז הסיפור היא לא רק אגדה. החנות משמשת למעשה כסדנת משחקים. החנות מציעה מבחר עצום של משחקים וצעצועים עתיקים בטעם של פעם. המשחקים לא מצפצפים ולא מאירים כמו המשחקים המודרניים של היום אבל אין מי שאינו נכבש בקסמם של המשחקים הללו ואינו מתמכר לריח העץ המשכר.

יפן : Kiddy Land  -ארץ הילדים הנצחיים

תושבי יפן מבינים בצעצועים והם מבינים בכל המותגים חמודים. הם המציאו את המותג הלו קיטי. הם מציעים את רשת החנויות המגניבה -Kiddy Land הממוקמת בטוקיו ולה עוד שמונים סניפים ברחבי המדינה.

ברלין : Lego Discovery Centre לבנות לגו ודובים

כולנו מכירים את רשת לגו המובילה לילדים בכל הגילאים. החנות Lego Discovery Centre היא יותר כמו מוזיאון פעיל והוא מהווה מרכז משחקים לילדים.

כרתים ורודוס: Jambo כולם הלכו לג'מבו

רשת צעצועים ענקית המציעה לכל אחד משחקים אטרקטיביים במחירים לא יקרים.

טויס אר אס – Toys "R" Us

מי אינו מכיר את החנות משחקים ורשת הצעצועים העצומה המציעה סניפים בכל רחבי העולם. כיף לילדים וכיף גם להורים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סוגי זפת לגגות

סוגי זפת לגגות

כאשר בונים מבנה חדש או תוספת למבנה קיים, יש לזפת את הגג מבחוץ על מנת לאטום את המבנה מפני מי גשמים שעלולים לחדור בימות החורף

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים