קורס בנייה מעץ – מקצוע לעתיד

קורס בנייה מעץ

אנשים רבים אוהבים את מגע העץ, את ריחו , נראותו הוויזואלית ואת העבודה אתו. בדיוק בשבילם מתקיים קורס טימפר פריים, תחום ייחודי בענף העץ שפעיל כבר כאלף שנה.

קורס בנייה מעץ

קורס בנייה מעץ מיועד לכל מי שמעוניין לעבוד בעץ אך אין לו את הידע הנדרש. קורס זה הוא פלטפורמה להבנת החומר ושיטת העבודה אתו בהתאם לשיטה הייחודית טימפר פריים. העבודה כוללת יישום של שיטות עבודה מתקדמות ומתוחכמות, תוך שימוש בכלי עבודה ידניים וחשמליים כדי להגיע לתוצאה המושלמת.

הקורס כולל עשרה מפגשים ונמשך כשלושה חודשים. במהלך הקורס מבינים הנגרים לעתיד את מהות העבודה, אופן ביצוע החיבורים השונים בהתאמה לאופן צמיחתו של העץ כדי ליצור את האפקטיביות הנדרשת. במהלך הקורס לומדים כיצד לנסר את גזעי העץ במנסרת העץ לחתכים שונים בהתאם לצורך ההנדסי. את חלקי העץ השונים מחברים זה לזה באמצעות מחברים, לחות העץ משפיעה על שיטת העיבוד לכל מחבר ולכן יש ללמוד נושא זה לעומק ולהבין באילו מחברים יש להשתמש בכל אחת מעונות השנה.

מי שמסיים קורס זה, יכול להמשיך לקורסי ההמשך כדי לקלוט ידע נוסף, דבר שיעזור לו מאד כשיחליט לעסוק בכך.

מיומנות בענף העץ

כמו בכל תחום מקצועי גם בתחום העץ יש להבין הרבה מאד נושאים פנימיים כדי לעסוק בכך. לכן הלמידה נעשית בשלבים, הן באופן תיאורטי והן באופן מעשי.

המדריך המנוסה שמעביר את הקורס עוסק בתחום זה כבר שנים רבות ולכן יש לו מיומנות, ניסיון וידע רב. העברת המידע נעשית בדרך מעניינת, מרתקת ומסקרנת.  החשיבה היא שככל שיהיה ללומדים מידע מדויק ומפורט של הלוגיקה ושיטת העבודה הייחודית טימפר פריים, הם יוכלו לרכוש את המיומנויות הנדרשות כדי לעסוק בכך.

לומדים מהבסיס ועולים אט אט לכל הרבדים הנדרשים כדי להקיף את כל הידע הבסיסי והכול כך חשוב. רק כשיש מידע מוצק, אפשר להמשיך בלמידה בקורס הזה עד תומו ולאחר מכן בקורסים הבאים כדי להשלים את המידע שמותאם למביני ענין שכבר החלו לעסוק בכך.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי דגים – איפה אנחנו יכולים למצוא וכיצד ניתן להשתמש בהם
צעירים מוכנים לוותר על ירקות, והרבה מאוד צעירים ומבוגרים מוותרים על אכילת בשר מסיבות אידיאולוגיות,...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021
תרופה לאוטיזם – למה לצפות
אוטיזם – זו לא מחלה ולמרבה הצער לא ניתן לרפא אותה, אולם באמצעות טיפול  ביוכימי בשיטת C.A.T ניתן בהחלט...
קרא עוד »
פבר 19, 2020
עיסוי פנים – עיסוי עדין ומפנק! כי לפעמים לא צריך לעשות פרצוף
למה לא מגיע לנו? יש פעולות שגורמות לנו להרגיש כמו מלך יום אחד, פעולות שאפשר לחשוב שאם נעשה אותן יומיום...
קרא עוד »
אפר 04, 2021