3 אימונים שווים עם מדרגות כושר

3 אימונים שווים עם מדרגות כושר

אימון מדרגות נחשב לאחד השווים והקשים, ולא סתם. כח המשיכה בזכותו אנחנו לא מרחפים מושך אותנו לרצפה, בגלל זה לעלות בהר ובמדרגות מפעיל מאמץ גדול יותר על השוקיים ושרירי הרגליים.

וזה עוד בלי להוסיף את משקל הגוף שלכם. רמת המאמץ תקבע לפי משקל הגוף. כך או כך, הכנו לכם שלושה אימונים שווים עם מדרגות כושר מאתר פיטנס דיפו כדי שתוכלו להתאמן בבית בסגר או אפילו כל השנה. 

אימון מדרגות 1:

הרעיון באימון מדרגות הוא הפעלת לחץ משמעותי על השריר לאורך זמן. זה סוג של פעילות אירובית, אבל בעצימות שלה היא יכולה להיחשב אנארובית. 

ובעברית זה אומר שלהבדיל מאימון משקולות שבו עיקר הדגש הוא על הפעלת לחץ גבוה על השריר לזמן קצר ולמספר חזרות מוגבל, כאן תרצו להפעיל את שרירי הרגליים למשך זמן ארוך עם עצימות בינונית על שרירי הרגליים.

אז המשימה שלכם היא לעלות ולרדת במדרגות במשך שלוש דקות רצופות. אם אתם מרגישים שקצב הפעימות שלכם עולה יותר מידי, תסתפקו בשתי דקות או כמה שאתם מסוגלים. מנוחה דקה ושוב. מנוחה דקה ושוב. אתם צריכים לבצע 3 סטים של התרגיל הזה. 

אימון מדרגות 2:

התרגיל הזה לא פחות קשה והוא דורש מכם לעשות פעולה משולבת. שימו לב. רגל אחת על המדרגה ורגל אחת על הרצפה. 

כיפוף של הרגל עד לצורת מזלג ולחליף עם הרגל השנייה. לבצע את התרגיל הזה במשך 2- 3 דקות. מנוחה דקה. תרגיל. מנוחה. תרגיל. מנוחה. התרגיל צריך להתבצע 3 פעמים עם מנוחה של דקה בין סט לסט. 

אימון מדרגות 3:

עלייה בריצה על המדרגות, זה התרגיל השלישי והאחרון. בתרגיל הזה תצטרכו לרוץ בעלייה של גרם המדרגות. בירידה של המדרגות תבצעו כפיפת ברכיים (סקוואט) בכל מדרגה עד להשלמת גרם המדרגות ואז שוב, עלייה בריצה וירידה בסקוואט. 

> מעוניינים לרכוש תוספי תזונה למקסום התועלת של האימון? קראו על תוספי מזון באתר fitnessdepot..

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים