קורס קרב מגע למבוגרים – אימון אישי או אימון בקבוצות?

שאלה שמעסיקה כל מתעמל כאשר הוא יוצא לדרך היא מה הדרך הטובה ביותר עבורו להתאמן? האם הדבר הנכון עבורו זה להתעמל לבד? האם הדבר הנכון עבורו זה לבצע עבודה אישית בתוך קבוצה? התשובה לכך היא מורכבת משום שלכל סוג אימון יתרונות שונים והשאלה היא כל הזמן מה הדבר אותו אתם רוצים להשיג למעשה? אנחנו נערוך בפניכם השוואה קצרה שתאיר עבורכם על היתרונות והחסרונות של כל אפשרות על מנת שתוכלו לבחור את הבחירה שמתאימה לכם. 

להרקסמה לקורס מגע למבוגרים >>>

יתרונות וחסרונות של אימון קבוצתי 

היתרונות של אימון קבוצתי הם בעיקר האפשרות לעבוד עם קבוצה. על פניו נשמע מובן מאליו, אבל מדובר על יתרון שמקבל ביטוי בהרבה מאוד אופנים. הראשון הוא האפשרות להתאמן עם הרבה אנשים. באופן הזה היכולות שלך בתור מתעמל משתפרות באופן דרמטי, פשוט מפני שבכל ניסיון אתה יכול להתעמת עם איכויות שונות וחסרונות אחרים, שלך בתור מתעמל. היתרונות הם גם ההווי החברתי שמתווסף לאימון, מה שיכול להיות רלוונטי עבור מי שהם אנשים מאוד חברותיים. החסרונות הם כמובן שלעיתים נדמה כי אין התייחסות אישית מספקת על מנת שכל מתעמל יממש את מלוא הפוטנציאל שלו. במקרים מסוימים יש מי שעלול לחוש זרות בתוך הקבוצה. למרות שצוות המורים שלנו יעשה הכל כדי למנוע את החסרונות הללו או לפחות לצמצם אותם עד כמה שניתן. 

להרשמה לחוג קרב מגע בכפר סבא >>>

יתרונות וחסרונות של אימון אישי 

אימון אישי, משום שהעבודה נעשית עבורכם, זו ההזדמנות שלכם לחדד את היכולות שלכם ולהביא את הכישורים שלכם למיצוי מקסימלי. אימון אישי הוא התשובה המושלמת עבור מי שיש להם בעיות בריאות או קושי מסוים כי כאן יש את המקום להתאים עבורכם את האימון.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדפסים לבית ולמשרד – לבחור את ההדפס הנכון
כשאנחנו נכנסים לבית או למשרד, אחד הדברים הראשונים שאנחנו שמים לב אליהם, הן תמונות, ציורים ופריטים...
קרא עוד »
נוב 24, 2021
כל מה שצריך לדעת על חוג תכנות לילדים
חוג תכנות לילדים זהו חוג מיוחד שידבר בפרט לילדים שנראה כאילו הם נולדו עם המחשב ביד.  לילדים תמיד יש...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
המקררים הטובים ביותר לשנת 2023
המקררים הטובים ביותר לשנת 2023 יהיו אלה שיצליחו לגרום לאוכל להחזיק מעמד זמן רב יותר ולשמור אותו קר....
קרא עוד »
מאי 10, 2023