יתרונות אימון אישי בשיטת NLP

יתרונות אימון אישי בשיטת NLP

המודעות לכך שיש לכולנו זכות לחיות את החיים הטובים ביותר שלנו מניעה רבים לנסות להשתפר. העבודה המתמדת הזאת מתחילה במחשבות שלנו ומגיעה בסופו של דבר למעשים. כשמנסחים את האמונות המגבילות שלנו וכשמנסחים מחדש את היעדים שלנו ואת התיקונים שעלינו לעשות כדי להגיע לשם זה בדיוק מה שעושים באימון אישי. אחת הדרכים לעשות זאת היא אימון אישי בשיטת NLP. זוהי שיטה שעובדת לעומק ומשנה את הדרך שבה אנחנו תופסים את עצמנו כדי ליצור שינוי לטובה.

איך עובד אימון אישי בשיטת ?NLP

אימון זה עובד ברמה הקוגניטיבית שהיא הרמה שבה אנחנו מגדירים לעצמנו תכניות לפי ההיכרות שלנו עם עצמנו עד כה. ההגדרות שלנו מאז הילדות, כפי שאנחנו מכירים את עצמנו, הן גם הבסיס שלנו לפעולה ולבניית מסלול החיים. כשזה לא מתאים לנו יותר זה גם מחייב שינוי בגישה ובחשיבה וזה קורה רק נוירולוגית, קוגניטיבית. כשלומדים כיצד להגדיר בצורה חדשה לגמרי מכירים את עצמנו לעומק ולפעמים מגלים תקיעות מסוימת או נוקשות שיש לשחרר ולהגמיש. במקרים כאלה אנחנו מוכנים ובשלים לצעוד קדימה ולהתקדם צעד חדש משום שאנחנו לא נכנעים לסיפור הישן שסיפרנו לעצמנו וישב כל הזמן מאחור, במעמקי המוח ועצר אותנו מלהתקדם.

מה אפשר לעשות בעזרת אימון כזה?

במובן מסוים, אימון אישי בשיטת NLP הוא עמוק ויסודי יותר מטיפול בבעיה נקודתית משום שטיפול בעזרת NLP עובד על המכלול של החיים שלנו ועל מה שאנחנו רוצים להיות. בדרכנו החדשה אנחנו בוחנים בעזרת האימון מה עובד בשבילנו עדיין בשלב זה של החיים ואיזה הרגלים ומנהגים כבר פג תוקפם ועליהם להשתנות. האימון יוצא מנקודת הנחה שאם באתם זה סימן שאתם רוצים לשנות ולהתחייב לעבודה שמעלה אתכם על מסלול חדש להצלחה, כפי שהגדרתם אותה בהתחלת האימון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים