קונדום הלכתי – פתרון מעשי לבעיה הלכתי

אם אתם שומרי מסורת, אם אתם דתיים או חרדים: אתם בוודאי יודעים שאחת המצוות היא הבאת ילדים לעולם.  אבל לפעמים החיים שלנו מתנהלים בצורה אחרת ממה שכתוב, לעיתים אנו זקוקים לחיזוק  זרע או איתור ביציות כדי להכנס להריון, לכן אנו פונים לטיפולי פוריות. 

מי שנמצא בחיי נישואים ורוצה לספק דגימות זרע למעבדת פוריות, מה שחשוב לעשות, מחפש פתרון לאיסוף זרע והבאתו למעבדה. ואכן יש דבר כזה יש קונדום שמתאים לדתיים בתהליכי פוריות. לכן חשוב להכיר אותו ולדעת כיצד הוא יעזור לכם בתהליך. 

אז מה זה קונדום הלכתי?

קונדום הלכתי מטרתו לפתור את נושא האיסור ההלכתי של "לא תשפוך זרע לשווא" כך שזוג שנמצא בתהליכי פוריות ואינו רוצה לעבור על האיסור: יכול לקיים יחסי מין עם קונדום המאפשר איסוף של הזרע והבאתו למעבדה. זהו קונדום הלכתי שאין בו קוטל זרע (כמו בקונדומים רגילים) והוא גם מכיל חור קטן על מנת שכמות קטנה של הזרע תכנס אל האישה. 

קונדום הלכתי מיועד גם לתהליכים של הזרעה מלאכותית, הוא נועד למטרות רפואיות, נחשב סטרילי, אין בו קוטל זרע, ובכך מאפשר קיום יחסים תוך שמירת הזרע כדי שניתן יהיה לקחת אותו למעבדה. 

כדי לדעת יותר על קונדום הלכתי, כדאי להתייעץ עם מומחים של מעבדות פוריות פרטיות או ציבוריות ולהבין כיצד יש לפעול במקרה הספציפי שלכם. 

כשאתם בוחרים מעבדת פוריות שימו לב כי מדובר במעבדה מוכרת על ידי משרד הבריאות, כזאת שמנוהל על ידי מומחים בתחום, ומתנהלת ביעילות עם הטכנולוגיות והשיטות המתקדמות ביותר שיש כיום בטיפולי פוריות, תוך מתן כלל השירותים עבור זוגות דתיים בתהליכי פוריות, כאשר כול התהליכים קורים במקום אחד. למידע נוסף בנושא פריון הגבר

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדפסים לבית ולמשרד – לבחור את ההדפס הנכון
כשאנחנו נכנסים לבית או למשרד, אחד הדברים הראשונים שאנחנו שמים לב אליהם, הן תמונות, ציורים ופריטים...
קרא עוד »
נוב 24, 2021
כל היתרונות של צעצועי עץ לילדים
בתור הורים אנו מבינים היטב את היכולת של שעת המחשק להיות כזה אשר מפתחת במידה רבה את היכולת של התינוק...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019
אירוע מוחי קל
האם מדובר על אירוע מוחי קל או קשה זו רק תוצאה של הרמה התפקודית אליה מגיע מי שחווה את אותו אירוע מוחי....
קרא עוד »
מאי 01, 2022