סוגי שערים חשמליים

שערים חשמליים הם סוג של שער, המשמש לשליטה בזרימת התנועה באזור מסוים. שערים אלו מכונים גם שערים אלקטרוניים ו/או מחסום לחניה חשמלי. השער החשמלי הוא השער הפופולרי ביותר בעולם. זהו שער מאוד שימושי, יעיל ואמין שניתן להפעיל על ידי אדם או על ידי מערכת אוטומטית.

המנגנון שלו מבוסס על סדרה של גלגלי שיניים וקפיצים המתחברים יחד לפתיחה או סגירה של השער. שערים חשמליים יכולים להיות עשויים ממתכת, פלסטיק, עץ, זכוכית וכדומה, אך מתכת היא לרוב הסוג הנפוץ ביותר בשימוש במבנים מסחריים.

לשערים חשמליים יש כמה סוגים – הסוג הנפוץ ביותר הוא שער הזזה, המשמש לשליטה בגישה לבניין או לאזור. שער הכנף ושער שלוחה הם גם סוגים של שערים חשמליים שבאמצעותם ניתן לשלוט בגישה לאזור או לבניין. 

איך שערים חשמליים עובדים?

כאמור, השערים החשמליים מורכבים מחיישנים, מפעילים ומערכות בקרה. החיישנים יקבעו אם השער פתוח או סגור. לאחר מכן המפעילים יזיזו את השער בהתאם. לאחר מכן מערכות הבקרה ישלחו אותות למפעילים כאשר הם רוצים לסגור או לפתוח את השער. מערכת זו יכולה לשמש לשליטה בסוגי תנועה שונים כגון הולכי רגל, רוכבי אופניים, מכוניות וכלי רכב וכו'.

 למה לבחור בשערים חשמליים?

ישנם יתרונות רבים בשימוש בשער חשמלי. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בו כדי להגן על המכונית שלך מפני גניבות והשחטה בצורה אוטומטית, נוחה ופשוטה מבלי לצאת מהרכב בכדי לפתוח שער ידני. אתה יכול גם להשתמש בו בבית שלך כדי לשמור על המקום מוגן ומאובטח.

שערים חשמליים הם דרך מצוינת לתחום את מקום החניה שלך. הם גם אופציה טובה מטעמי אבטחה. עם זאת, ישנם כמה חסרונות של שערים חשמליים כמו העלות והתחזוקה שלהם, אך בהסתכלות כוללת היתרונות לשימוש בשער חשמלי עולים בכמה מידות על חסרונותיהם.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי גמלת סיעוד
גמלת סיעוד מכונה גם ביטוח סיעודי. היא מעניקה סיוע כלכלי לאנשים הזקוקים לטיפול סיעודי לתקופה...
קרא עוד »
דצמ 23, 2022
התעמרות מעסיק – איך תזהו אם זה גם המקרה אצלכם?
התנהגות בלתי הולמת של מעסיק הוא מונח המשמש לתיאור כל התנהגות בלתי חוקית או לא אתית המתבצעת על ידי...
קרא עוד »
מאי 16, 2023
איך לבחור מיטת תינוק איכותית?
איפה משכיבים אותו לישון? כן, התינוק הקטן הזה ששכב עד לא מזמן בעריסה קטנה, כבר מגלה סימני צפיפות במתחם...
קרא עוד »
מרץ 04, 2020