עיצוב הבית עם גבס – אינספור אפשרויות

עיצוב הבית עם גבס

כמעט כל אחד מאתנו מעוניין לבצע שדרוג וריענון של מראה הבית אחת לכמה שנים. הבית הפרטי שלנו הוא מקום המפלט שלנו עם המשפחה, ולכן חשוב לנו להרגיש תמיד במקום הבטוח והמוגן שהוא רק שלנו. עיצוב ושיפוץ הבית דורש התייעצות עם אנשי מקצועי המתמחים בתחום כמו מעצבי פנים, אדריכלים, קבלנים ואנשי שיפוצים.

אם בעבר היה צריך להקדיש פרק זמן ארוך במיוחד עד לסיומו של שיפוץ הבית שהחלטנו לבצע, כיום ניתן לקצר את התהליך בקלות ובנוחות הודות לחומר הגבס.

יתרונות ותכונות של הגבס

גבס כבר מזמן לא משמש רק מרפאות ורופאים לצורך קיבוע שברים שונים בגוף, אלא הוא פופולרי במיוחד בתחום הבנייה והשיפוצים. הגבס הפך להיות חומר בניין שימושי במיוחד בקרב קבלנים ומעצבים רבים, הודות ליתרונות הרבים שהוא מציע.

מכיוון שמדובר בחומר אטום אך גמיש במיוחד, ניתן לעצב אתו מגוון חללים בבית באופן מיוחד ודקורטיבי וכל זאת בזמן קצר במיוחד. הגבס ידוע בתכונותיו המעולות לספיגה והפחתת רעשים שונים, מכיוון שיש לו שכבת בידוד טובה שמאפשרת את יישומו על גבי קירות ותקרות של הבית.

קירות גבס

קירות גבס נבנים לרוב באמצעות לוחות גבס מיוחדים בתהליך שיפוץ של הבית. כך ניתן לבנות בקלות ובמהירות קירות נוספים בבית לצורך חלוקת חלל, או לצורך הוספת אלמנטים דקורטיביים כמו מדפי גבס על קירות חשופים, הוספה של נישות עשויות גבס להצבת טלוויזיה או כל אלמנט אחר.

תקרות גבס

תקרות הגבס הפכו להיות פופולריות במיוחד בשנים האחרונות בקרב מעצבי פנים שונים. באמצעות יישום של תקרות גבס, ניתן לבצע הנמכה דקורטיבית של תקרת הבית הקיימת, וכך לנצל את החלל שנוצר בין התקרה המקורית ללוח הגבס בתקרה לצורך הוספה של גופי תאורה נסתרים, תעלות אוורור ומיזוג שמגיעים לחללים שונים בבית ועוד.

ציפוי יסודות עם גבס

כיום ניתן למצוא מגוון משרדים או חללים תעשייתיים המיועדים להשכרה שבוצע בהם ציפוי באמצעות גבס. כך כל גוף ארגוני וחברה ששוכרת את המקום יכולה לבצע שינוי פנים באופן חופשי, וללא צורך של שבירת קירות קיימים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פטור ממס הכנסה – באמצעות טופס 135
כדי להשיג פטור ממס הכנסה עליכם להגיש בקשה לפטור באמצעות שליחת טופס 135 וצירוף של כל המסמכים הרלוונטיים...
קרא עוד »
דצמ 30, 2021
עובש מסוכן לבריאות
עובש בבית זה משהו שמתפתח לו מתחת לאף שלנו מבלי שאנחנו נשים לב. תוך זמן קצר אנחנו רואים פתאום שטח גדול...
קרא עוד »
דצמ 13, 2018
חדרי שינה – שמונה טיפים חשובים לקניה נכונה
כשאתם מתחילים לעצב את חדר השינה שלכם או של הילדים, יהיה עליכם לקנות ריהוט מתוך חשיבה והבנה של הדרך שבה...
קרא עוד »
נוב 25, 2021