פרגולות מעוצבות שלא תרצו להחמיץ

פרגולות מעוצבות

בשנים האחרונות ניתן להבחין ביותר ויותר פרגולות מעוצבות המוצבות בכל רחבי הארץ. כל מי שזכה לחיות בבית עם גינה או חצר מפנקת, חייב להתקין לעצמו פרגולה אלגנטית ויוקרתית של סוככי תבל כדי להוסיף לעיצוב הכללי של המקום. אם בעבר רוב הפרגולות היו עשויות מעץ והגיעו פחות או יותר באותו עיצוב קבוע ושגרתי, הרי שהיום המצב נראה אחרת לגמרי. אומנם עדיין ניתן למצוא פרגולות עץ בסיסיות ושגרתיות, אך למה לבחור בהן כאשר ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של עיצובי פרגולות שונים ומשונים. ניתן למצוא פרגולות המגיעות בצורת קשת, אליפסה, משולש וכל סוג אחר של עיצוב אפשרי. הפרגולות האלו יכולות להגיע בכל גודל, צבע וצורה, כאשר ניתן לבחור מתוך קטלוג מוכן, או לחילופין להזמין עיצוב אישי של הפרגולה. ניתן להזמין פרגולה העשויה מאלומיניום שאינו מחליד ומעניק מראה אלגנטי ומעוצב לכל גינה ולכל מרפסת, או לחלופין להזמין פרגולה המשלבת סוגי חומרים שונים. ניתן למצוא בשוק פרגולות המשלבות אלמנטים שונים של מתכת, זכוכית, עץ ואפילו פלסטיק.

פרגולות מעוצבות כחלק מעיצוב הגינה שלכם

פרגולה נחשבה מאז ומעולם בתור פתרון הצללה אלגנטי ויוקרתי, אשר מעניק צל וקרירות מסוימת לכל מי שמעוניין לשבת בגינה שלו בשעות האור. השמש הישראלית נחשבת לאכזרית ביותר, קרני ה – UV שלה נחשבות למסוכנות, ולכן חשוב להיות מוגנים מפניה בשעות החמות ביותר. מעבר לעניין הבריאותי, יש לציין שרוב האנשים לא נהנים לשבת בשמש ישירה, היות והטמפרטורות בקיץ עלולות להיות גבוהות במיוחד. הפרגולה מעניקה לבעליה הגנה מושלמת מפני השמש, ובחלק מהדגמים מדובר גם על הגנה אידיאלית מפני הגשם. כלומר לא חשוב מהי עונת השנה, אם יש לכם פרגולה  – אתם חופשיים לשבת בחוץ וליהנות מהאוויר הצח. עכשיו תארו לעצמכם שאתם לא רק יכולים לנוח או לארח מתחת לפרגולה, אלא גם נהנים ממנה בתור פריט עיצובי שמוסיף המון לאווירה הכללית של הגינה. הפרגולה יכולה להפוך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית שלכם.

לסיכום, פרגולות מעוצבות מהוות חלק בלתי נפרד מחייהם של לא מעט אנשים אשר זכו לחיות בבית עם גינה או מרפסת. הפרגולה מוסיפה טאצ' לעיצוב הבית ומשפרת משמעותית את איכות החיים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים