חוקר פרטי גירושין

לא מעט אנשים עוברים היום תהליך גירושין, אשר נחשב לקשה ומאתגר מבחינה נפשית ורגשית. אומנם נכון כי לעיתים בני הזוג מחליטים להיפרד בצורה יפה, תוך כדי הסכמה הדדית על רוב הנושאים הקריטיים, אך לרוב מדובר על תהליך מכוער, הכולל לא מעט רגשות שליליים. הדבר נכון במיוחד במידה ומדובר על מצב, שבו אחד מבני הזוג בוגד בצד השני. במקרים של חשד, יש צורך לפנות מיד לחוקר פרטי שמתעסק בתחום במשרד געש חקירות פרטיות, על מנת להבטיח לעצמכם את הראיות הדרושות עבור בית המשפט. חשוב להדגיש כי רק חוקר פרטי בעל רישיון לעסוק בתחום, יוכל לספק לכם את הראיות הדרושות, אשר יהיו קבילות מבחינה משפטית. לכן מומלץ לא לבצע את המעקב בצורה עצמאית ולא לנסות להקליט או לצלם בסתר, היות והדבר עלול להתגלות כחסר משמעות מבחינה משפטית.

חוקר פרטי גירושין – באילו מצבים מומלץ להיעזר בו?

לא מעט אנשים שנמצאים בתחילתו של הליך הגירושין, בוחרים לפנות לאיש מקצוע כמו חוקר פרטי גירושין על מנת לאסוף ראיות חשובות לגבי בן הזוג שלהם. ברוב המקרים מדובר על ראיות המוכיחות את בגידתו של בן הזוג, דבר שיכול להיות יעיל ביותר במהלך משפט הגירושין. כמו כן, לא פעם בני זוג שמתחילים את תהליך הגירושין, מנסים להסתיר בצד נכסים ורכוש, על מנת שהם לא יצטרכו לחלוק אותם עם הצד השני. במקרים כאלו, יש צורך להיעזר בחוקר פרטי מקצועי שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח חקירה כלכלית מקיפה על בן הזוג ועל כל הנכסים שהוא מחזיק בהם. בנוסף לכך, חשוב לזכור כי ישנם לא מעט זוגות אשר מתגרשים על רקע של אלימות במשפחה. במקרים כאלו, חיוני ביותר להציג בפני בית המשפט ראיות התומכות בטענות האלו, על מנת לזרז את התהליך ולהשתחרר מבן הזוג האלים.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך מורידים את הרכב מהכביש

איך מורידים את הרכב מהכביש?

במידה, והחלטתם כי ברצונכם למסור את הרכב הישן שלכם לפירוק מכוניות או שהרכב שלכם עבר תאונה, ואין לכם בו שימוש, אתם חושבים כי האופציה הטובה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים