כמה זמן לוקח להשתיל שיניים?

השתלת שן אורכת כ-45 דקות. התהליך מתחיל בצילום רנטגן דיגיטלי מהיר של פיו של המטופל. לאחר מכן, רופא השיניים יתחיל לקדוח ולהכין את השן למיקום. לאחר שהשן מוכנה, היא תוכנס למקומה באמצעות חומר הרדמה מקומית.

מה הוא התהליך של השתלת שיניים?

השתלת שיניים היא דרך להחליף שיניים חסרות. הם עשויים מטיטניום וחומרים קרמיים והם ממוקמים בעצם הלסת. השתלות שיניים הפכו נפוצות יותר בעולם המערבי בשל היתרונות הקוסמטיים שלהן כמו גם היתרונות התפקודיים שלהן. הם יכולים לשמש עבור רפואת שיניים משקמת, יישור שיניים, ותותבות הנתמכות בשתל. 

ההצלחה ארוכת הטווח של שתלים דנטליים תלויה בהצלחתם ברצועה הפריודונטלית. הרצועה הפריודונטלית היא רקמה רכה המחברת את שורש השן לעצם המכתשית. אם זה נכשל, השתלות שיניים לא יעבדו טוב. הקצב שבו הם אינם פועלים היטב משתנה בהתאם לגורמים אינדיבידואליים כגון סוג חומר השתל וקצב הצמיחה של השיניים התומכות בהם. שתלים דנטליים ממוקמים בדרך כלל על ידי הנחת בורג טיטניום בצד אחד של העצם, ולאחר מכן החדרה לכיס שנוצר בצד הנותר באמצעות אוטטור.

כמה שנים יכול להחזיק השתלת שיניים?

השתלת שיניים מחזיקה מעמד כעשרים שנה או יותר. זהו פתרון עמיד להחלפת שיניים חסרות והוא יכול להחזיק יותר משיניים טבעיות.

השתלת שיניים ביום אחד היא אחת השיטות הנפוצות ביותר להחלפת שיניים חסרות. הם ממוקמים בעצם הלסת והם מתמזגים עם העצם כדי לסייע בתמיכה בשן חלופית. לאחר מכן, השתל הדנטלי מקובע למקומו באמצעות ברגים המוחדרים לעצם הלסת. השתלות שיניים משמשות לעתים קרובות כדי להחליף שן אחת או יותר שאבדו עקב עששת, מחלת חניכיים או פציעה. הם עשויים להועיל גם בהחלפת טיפולי שיניים אחרים כגון פלטה.

לתיאום פגישה עם ד"ר שרית אברהמי >>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גרביים של בעלי חיים – לא רק לילדים
טרנדים הולכים ובאים ועולם האופנה לא נח לרגע. אם היינו רגילים ליהנות מגיוון רב בארון הבגדים שלנו כיום...
קרא עוד »
יול 12, 2021
שולחן שוק המבורגר
אם עדיין לא יצא לכם לשמוע את הביטוי "שולחן שוק", כנראה שאתם לא מעודכנים באחד הטרנדים החזקים של התקופה...
קרא עוד »
נוב 22, 2022
קייטרינג לשבת חתן
חתונה היא אירוע גדול ויכולה להיות די מעייפת. באירוע אנשים מבלים זמן רב יחד, חולקים את אהבתם ואחר כך הם...
קרא עוד »
יול 14, 2022