כמה זמן לוקח להשתיל שיניים?

השתלת שן אורכת כ-45 דקות. התהליך מתחיל בצילום רנטגן דיגיטלי מהיר של פיו של המטופל. לאחר מכן, רופא השיניים יתחיל לקדוח ולהכין את השן למיקום. לאחר שהשן מוכנה, היא תוכנס למקומה באמצעות חומר הרדמה מקומית.

מה הוא התהליך של השתלת שיניים?

השתלת שיניים היא דרך להחליף שיניים חסרות. הם עשויים מטיטניום וחומרים קרמיים והם ממוקמים בעצם הלסת. השתלות שיניים הפכו נפוצות יותר בעולם המערבי בשל היתרונות הקוסמטיים שלהן כמו גם היתרונות התפקודיים שלהן. הם יכולים לשמש עבור רפואת שיניים משקמת, יישור שיניים, ותותבות הנתמכות בשתל. 

ההצלחה ארוכת הטווח של שתלים דנטליים תלויה בהצלחתם ברצועה הפריודונטלית. הרצועה הפריודונטלית היא רקמה רכה המחברת את שורש השן לעצם המכתשית. אם זה נכשל, השתלות שיניים לא יעבדו טוב. הקצב שבו הם אינם פועלים היטב משתנה בהתאם לגורמים אינדיבידואליים כגון סוג חומר השתל וקצב הצמיחה של השיניים התומכות בהם. שתלים דנטליים ממוקמים בדרך כלל על ידי הנחת בורג טיטניום בצד אחד של העצם, ולאחר מכן החדרה לכיס שנוצר בצד הנותר באמצעות אוטטור.

כמה שנים יכול להחזיק השתלת שיניים?

השתלת שיניים מחזיקה מעמד כעשרים שנה או יותר. זהו פתרון עמיד להחלפת שיניים חסרות והוא יכול להחזיק יותר משיניים טבעיות.

השתלת שיניים ביום אחד היא אחת השיטות הנפוצות ביותר להחלפת שיניים חסרות. הם ממוקמים בעצם הלסת והם מתמזגים עם העצם כדי לסייע בתמיכה בשן חלופית. לאחר מכן, השתל הדנטלי מקובע למקומו באמצעות ברגים המוחדרים לעצם הלסת. השתלות שיניים משמשות לעתים קרובות כדי להחליף שן אחת או יותר שאבדו עקב עששת, מחלת חניכיים או פציעה. הם עשויים להועיל גם בהחלפת טיפולי שיניים אחרים כגון פלטה.

לתיאום פגישה עם ד"ר שרית אברהמי >>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיבוד להרמת כוסית – איך לדעת ממי להזמין?
אם החלטתם לארגן אירוע כיבוד להרמת כוסית, אולי לכבוד ראש השנה, יהיה עליכם לדעת באיזו חברת קייטרינג...
קרא עוד »
יול 06, 2021
פרחים לפסח – כיצד בוחרים ולמה מעניקים אותם דווקא בחג הזה? 
חג הפסח הוא חג יהודי הנחגג ביום ה-14 של חודש ניסן העברי. זהו זמן של צום ותפילה, ומנציח את יציאת...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
10 דברים שחייבים לדעת על שתלים דנטלים
השיניים שלכם נמצאות במצב רעוע וכעת אתם שוקלים את האפשרות לעשות שתלים דנטלים? זה יכול להתאים בלא מעט...
קרא עוד »
יונ 17, 2021