למי פונים כשזקוקים לשיקום קירות?

לשיקום קירות

קירות הבניין או הבית הינם המעטפת החיצונית שלנו, הם מה שמאפשר לנו הגנה מפני מזג האוויר והרעשים של הרחוב. קיום קירות המבנים עשויים לרוב מבטון חזק והם מאוד עמידים, יחד עם זאת אחת לכמה זמן צצות תקלות או שצריך לבצע תחזוקה שוטפת כדי למנוע תקלות אפשריות. אחת התקלות הנפוצות ביותר היא נזילה פנימית כתוצאה מסדקים או משבר של חלק מהמעטפת החיצונית. כאשר אנו נזקקים לשירות הכולל שיקום קירות נשאלת השאלה, למי פונים?

למי פונים כשזקוקים לשיקום קירות?

שיקום ושיפוץ קירות מתבצע על ידי חברות שמתמחות בעבודות גובה ושיפוצים הן. לעבודות הגובה מספר שיטות עבודה, ביניהם גלישת מעטפת. גלישת מעטפת זוהי שיטה בה גולשים מהגג באמצעות חבלים אל החלקים הרצויים בקיר. ישנם שיטות עבודות גובה נוספות כגון שימוש בפיגומים וכלים נוספים.

איך בוחרים את חברת הנכונה לצורך שיקום הקירות?

ישנם מספר קריטריונים חשובים לצורך בחירה זו.

בחרו בחברה שעובדת גם בשיטת גלישת מעטפת וגם משתמשת בפיגומים במקרה הצורך. גלישת מעטפת הינה הדרך היעילה והזולה ביותר לצורך עבודות גובה מסוג איטום קירות חיצוניים למשל, יחד עם זאת לעיתים אין אפשרות לבצע את העבודות בשיטה זו ויש צורך לשלב שיטות אחרות. בחרו בחברה שיודעת לעבוד בשתי השיטות כדי לקבל תועלת מקסימלית.

בחרו בחברה שמספקת אחריות על העבודות אותה היא מבצעת. היום מקובל בשוק שחברות יתנו אחריות על עבודות השיקום אותן הן מבצעות, אם נתקלתם בסירוב למתן אחריות מומלץ לחפש חברה אחרת.

תחום עבודות הגובה הוא תחום מאוד מסוכן, לכן בחרו אך ורק בחברה שעובדת על פי כללי הבטיחות הנדרשים ושלכל עובדיה העובדים בגובה יש את האישורים המתאימים.

בחרו בחברה כמו "במרומיו עבודות בגובה" https://www.bimromav-bagova.co.il שמתחייבת לעמידה בזמנים, למשל, במקרה של ביצוע עבודות לקראת החורף, תרצו שהחברה תסיים עם העבודה עד למועד המבוקש כך שלא תסתכנו בנזילות ונזקים אחרים למבנה שלכם, כמו כן גם בזמן החורף עצמו, מיד לאחר גילוי הנזקים.

חשוב מאוד שהחברה תשתמש בכלי העבודה האיכותיים ביותר, ובחומרים איכותיים כך שלא תצטרכו להזמין עבודות שיקום נספות לטווח זמן ארוך.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה בדיקת החזר מס?
אלף גנבים זה מסים "גנב אחד זה שוד, אלף גנבים זה מסים"  אמרה ואניה כהן. מיסים הם רע הכרחי לכל אזרח....
קרא עוד »
דצמ 19, 2021
למה כדאי להיעזר בעורך דין ביטוח סיעודי? 3 סיבות
מי מאיתנו אשר לא מצא את עצמו נלחם מול חברות הביטוח כדי לקבל את מה שילם עבורו במשך שנים? מי מאיתנו לא...
קרא עוד »
ינו 30, 2020
מה זה בלט דיסק?
פריצת דיסק היא מצב בו יש בליטה בעמוד השדרה של החוליה. זה יכול להיגרם על ידי טראומה, ניוון או זיהום....
קרא עוד »
ינו 11, 2023