אמבטיות ישנות – כדאי לשפץ?

אמבטיות ישנות

כמות האנשים שגרים בבתים ישנים היא פשוט עצומה והיא ללא ספק הרבה יותר גדולה מאשר כמות האנשים אשר גרים בבתים חדשים. ומשום מה כאשר אנחנו מסתכלים בתקשורת מדברים הרבה יותר על בתים חדשים וכמעט שלא מקדישים מקום לבתים ישנים. על רקע זה חשבנו כי יהיה זה נכון לדבר דווקא על בתים ישנים ולהתרכז בצד קצת פחות מסוקר והוא של אמבטיות ישנות. אמבטיה היא חדר סופר חשוב בבית שלנו ויש לו השפעה אדירה על החיים שלנו ובייחוד על איכות החיים שלנו. על כן הנושא של שיפוץ אבמטיה הוא חשוב ביותר ואנו חייבים להקדיש לו מקום מרכזי. עליכם להבין כי יש רמות שונות של שיפוץ אמבטיות (את כולן תראו באתר https://bathking.co.il) ואתם יכולים להחליט לצבוע את הקיר בחדר האמבטיה או שאתם יכולים להחליט להחליף את כל האמבטיה, את כל הקרמיקה וכל דבר בחדר האמבטיה שלכם ולמעשה השמיים הם הגבול כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ חדר אבמטיה.

האם לשפץ את האמבטיה לבד?

פעמים רבות אנשים שואלים את עצמם אם כדאי להם לשפץ את חדר האמבטיה לבד? או שמא עדיף להם לפנות אל מומחים ואל קבלנים? אם כן כמובן שהדבר תלוי באיזה שיפוץ אתם מתכננים וכמה גדול הוא יהיה. אך חשוב להבין כי כלל לא בטוח כי שיפוץ עצמאי משתלם וזאת עקב העובדה כי שיפוץ מחייב מומחיות עצומה וזמן רב. אם תפנו אל קבלן מומחה סביר להניח כי השיפוץ יהיה ברמה הרבה יותר גבוהה וזהו גם משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן ניתן לומר כי פניה אל שיפוצניק היא צעד הרבה יותר חכם ומשתלם וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

האם העלות של שיפוץ האמבטיה היא גבוהה?

אי אפשר לדבר על שיפוץ אמבטיות ישנות מבלי לשאול האם העלות תהיה גבוהה או לא? אם כן כמובן שיש משמעות לשאלה איזה שיפוץ אתם מתכננים לעשות, אך אנחנו חייבים לציין כי כיום העלות של שיפוץ אמבטיה היא באופן יחסי מאוד נמוכה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים יתר על המידה מן העלות של השיפוץ.

קראו גם:

שיפוץ מטבח מאוזן לפי הפאנג שוואי

ניקיון לאחר שיפוץ – איפה מתחילים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים