אמבטיות ישנות – כדאי לשפץ?

אמבטיות ישנות

כמות האנשים שגרים בבתים ישנים היא פשוט עצומה והיא ללא ספק הרבה יותר גדולה מאשר כמות האנשים אשר גרים בבתים חדשים. ומשום מה כאשר אנחנו מסתכלים בתקשורת מדברים הרבה יותר על בתים חדשים וכמעט שלא מקדישים מקום לבתים ישנים. על רקע זה חשבנו כי יהיה זה נכון לדבר דווקא על בתים ישנים ולהתרכז בצד קצת פחות מסוקר והוא של אמבטיות ישנות. אמבטיה היא חדר סופר חשוב בבית שלנו ויש לו השפעה אדירה על החיים שלנו ובייחוד על איכות החיים שלנו. על כן הנושא של שיפוץ אבמטיה הוא חשוב ביותר ואנו חייבים להקדיש לו מקום מרכזי. עליכם להבין כי יש רמות שונות של שיפוץ אמבטיות (את כולן תראו באתר https://bathking.co.il) ואתם יכולים להחליט לצבוע את הקיר בחדר האמבטיה או שאתם יכולים להחליט להחליף את כל האמבטיה, את כל הקרמיקה וכל דבר בחדר האמבטיה שלכם ולמעשה השמיים הם הגבול כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ חדר אבמטיה.

האם לשפץ את האמבטיה לבד?

פעמים רבות אנשים שואלים את עצמם אם כדאי להם לשפץ את חדר האמבטיה לבד? או שמא עדיף להם לפנות אל מומחים ואל קבלנים? אם כן כמובן שהדבר תלוי באיזה שיפוץ אתם מתכננים וכמה גדול הוא יהיה. אך חשוב להבין כי כלל לא בטוח כי שיפוץ עצמאי משתלם וזאת עקב העובדה כי שיפוץ מחייב מומחיות עצומה וזמן רב. אם תפנו אל קבלן מומחה סביר להניח כי השיפוץ יהיה ברמה הרבה יותר גבוהה וזהו גם משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן ניתן לומר כי פניה אל שיפוצניק היא צעד הרבה יותר חכם ומשתלם וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

האם העלות של שיפוץ האמבטיה היא גבוהה?

אי אפשר לדבר על שיפוץ אמבטיות ישנות מבלי לשאול האם העלות תהיה גבוהה או לא? אם כן כמובן שיש משמעות לשאלה איזה שיפוץ אתם מתכננים לעשות, אך אנחנו חייבים לציין כי כיום העלות של שיפוץ אמבטיה היא באופן יחסי מאוד נמוכה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים יתר על המידה מן העלות של השיפוץ.

קראו גם:

שיפוץ מטבח מאוזן לפי הפאנג שוואי

ניקיון לאחר שיפוץ – איפה מתחילים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

טיולון - מה נחשב טוב?

טיולון – מה נחשב טוב?

כאשר התינוק שלכם הופך לפעוט, ומשם גדל להיות לילד קטן וחיוני, אתם רוצים לטייל עמו בצורה הנוחה ביותר, אשר תתאים גם עבורכם וגם עבור הפעוט.

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים