קולטי אדים למטבח

קולט אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל הבית הרבה זמן, או "יידבקו" בריהוט הקיים בבית – קולטי האדים ידאגו לספוג את אותם אדים ולסלק אותם מהמטבח ביעילות ופשטות.

כיצד בוחרים קולטי אדים למטבח

כאמור, קולטי האדים משמשים לקליטה וסילוק של אדי הבישול, וכך להפגת ריחות לא נעימים שיישארו בבית למשך ימים רבים. זכרו לבחור קולטי אדים למטבח על פי צרכיכם והשימוש שאתם עושים במטבח, כך שאם הבישול בבית מתבצע אצלכם באופן יומיומי וקובע – מומלץ לבחור קולטי אדים חזקים במיוחד, כאלו שיוכלו לעמוד בסילוק האדים הרבים שנוצרים בכל יום, וגם יישמרו לאורך זמן רב.

ניתן לבחור קולטי אדים על פי עוצמת השאיבה של הקולט, כך שאם השימוש שלכם במטבח יהיה בבישול תבשילים רבים בזמן נתון, העדיפו לבחור קולט אדים למטבח המציע שאיבה עוצמתית וחזקה במיוחד. משום שקולט אדים קטן וקצת פחות עוצמתי יכול לעשות את העבודה של ספיגת האדים, אך הספיגה של כל אדי הבישול לא יהיה אידיאלי ומושלם כמו שקולטי אדים עוצמתיים יכולים לספק לכם.

התאימו את הקולטים לסגנון העיצוב

נוסף על התאמת סוג קלט האדים שימוקם במטבח, מומלץ לבחור את קולט האדים הטוב ביותר גם על פי מראהו ועיצובו. חברת SONAR מציעה מגוון קולטי אדים בעיצובים מרהיבים ויוקרתיים, כך שישלימו באופן הרמוני את עיצובו הכללי של מטבחכם. וודאי השקעתם מחשבה וזמן רב בעיצוב המטבח שלכם, לכן הקדישו זמן מחשבה נוסף לבחירת קולט האדים שיוצב מעל הכיריים.

רוב קולטי האדים מורכבים מכמה חלקים שונים ביניהם יחידה ייעודית לקליטת האדים, מאוורר עוצמתי ששואב את אותם אדים ופילטר דרכו אותם אדים מתנדפים מהחלל. במראה החיצוני הקולט נראה כיחידה אחת גדולה הממוקמת בקו אחיד מעל הכיריים, לקליטה וספיגה מקסימלית וטובה של כל האדים.

מכיוון שמדובר ביחידה גדולה ומשמעותית הנמצאת במטבח, חשוב לבחור קולט אדים SONAR על פי העיצוב הכללי של המטבח כך שהקולט יראה חלק מעיצוב המטבח השלם ולא אביזר מגושם ולא קשור. במידת הצורך, ניתן לבחור קולט אדים מובנה, כך שרק חלק אחד מתוך היחידה יבלוט החוצה ושאר חלקי הקולט יהיו מוסתרים בתוך ארון מטבח.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כסאות שקופים – לאן הם מתאימים
כשמדברים על הבית המודרני, מדברים על כסאות שקופים שהופכים יותר ויותר מבוקשים בבית כזה או אחר. כן, זה...
קרא עוד »
אפר 18, 2022
חדרי נוער מעוצבים – טיפים לעיצוב בוגר
כל ילד רוצה לישון בחדר המעוצב לפי טעמו. אך על פי רוב ההורים שמעצבים עבורו את החדר מצליחים איכשהו לקלוע...
קרא עוד »
נוב 11, 2021
המטרה הנחשפת של ביוב ואומנות בחירת שרברב מקצועי
בעולם התשתיות העירוניות, מעטים האלמנטים שהם חיוניים ועם זאת אפופים במסתורין כמו מערכת הביוב. כסמכות...
קרא עוד »
נוב 15, 2023