בדיקת ינשוף – לעשות ולא לעשות

עורך דין מקרקעין מומלץ

מכשיר בדיקת ינשוף זהו מכשיר הבודק את רמת האלכוהול הנדיף באוויר שאנו נושפים ועל פי בדיקה זו נקבע האם הנהג נהג בשכרות ואז ייעצר במקום או שמא שתה בכמות המותרת או פחות ואז הנהג יהיה רשאי להמשיך בדרכו. בכל הנוגע לבדיקות ינשוף יצאנו לבדוק מה כדאי לעשות ומה פחות.

בדיקת ינשוף – מה לא לעשות?

 

  • אל תסרבו לבדיקה – סירוב לביצוע בדיקת ינשוף תיחשב לנהיגה בשכרות ובמקרים חריגים יותר אף תהינה השלכות קשות יותר על הנהג. 
  • אל תריבו עם השוטר – באם עליכם לבצע בדיקת ינשוף כאשר אתם יודעים שהתשובה לא תהיה לטובתכם, דבר זה עלול להלחיץ ולעורר תגובה אגרסיבית לעיתים כלפי השוטר. אל תריבו או תתגרו בשוטר, זה תמיד יבוא לרעתכם ולהקשות על עורך הדין את עבודתו.

 

בדיקת ינשוף – מה כן לעשות?

 

  • שימו לב אם עברו 15 דק' או לא – מעוגן בחוק כי מהרגע שלבקשת שוטר עצרתם בצד ועד הרגע בו ביצעתם את בדיקת הינשוף, צריכות לעבור לפחות 15 דק' על מנת שתשובת הבדיקה תיחשב אמינה. שימו לב לכך ותוכלו להשתמש בזה לטובתכם. 
  • מצאו עורך דין תעבורה – נעצרתם, נבדקתם ויצאתם נהגים 'שיכורים'? זה הזמן להרים טלפון לעורך דין תעבורה. כי כפי שכבר הוכחנו בנקודה הקודמת, אין לנו האזרחים הפשוטים מושג מה הן הזכויות שלנו במצבים כמו אלו ולא נוכל לחלץ את עצמינו מהבור. עורך דין תעבורה ידע מה לשאול ועל מה לשים את הדגש בכדי שנצא מכל הסיפור עם הנזק הכי מזערי שאפשר. 
  • למדו את הנהלים ובדקו את השוטר – לפני שמסתבכים באמת, תמיד טוב ללמוד על הנהלים בהם צריך לעמוד השוטר ועל הזכויות שיש לנו הנהגים על הכביש ומול שוטר.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים